| raincorn26 a întrebat:

deci prietena mea se intilnea cu un baiat si deseori mergeam cu ea sa se vada cu el si iata ca o data am observat un baiat dragut de la prietenul ei din scoala. Si mie, si prietenei mele ne-a placut acel baiat si ea spunea ca daca acest baiat frumos ii propune sa se intilneasca ea il lasa pe celalalt. Iata ca intr-o zi, ea mi-a cerut parola de la profilul meu si a inceput sa ii scrie acelui baiat dragut, iar mai apoi el i-a scris ei deja pe siteul ei si asa au inceput sa vorbeasca. Ea a decis sa ii propuna lui sa ne vedem...adica i-a scris de pe profiul meu sa ne vedem dupa scoala. Ea se gindea ca daca mie nu mi se va primi nimic ea il va lua, intrucit exact in aceeasi zi prietenul eu s-a despartit de ea. Deci m-am vazut cu acel baiat chiar daca nu prea vroiam, pentru ca aveam asa o perioada cind aveam si cosuri mai accentuate si parul era pe jumatate blond, dar ea stiind toate astea i-a propus sa ne vedem. iata ca eu lui nu i-am placut, insa problema este in aceea ca el vorbeste rusa dar eu romana insa el cunoaste bine romana si acum eu nu mai vorbesc cu el, dar prietena mea da si eu stiu ca ea vrea cu el sa se intilneasca, dar ea nu recunoaste...nu sunt geloasa, pentru ca eu nu il plac..doar mi-e suparator si cred ca ar trebui cumva sa ma razbun, pentru ca eu stiu ca daca ei se vor intilni, ea repede se va satura, ea se joaca cu baietii, dar nu aveti idee cit imi e de suparator sad

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

O solutie ar fi sa iti schimbi parola de la facebook si sa nu i-o mai dai nici prietenei tale nici altcuiva.

| Eastwood a răspuns:

Nu are rost sa te razbuni, sigur tot la tine va veni prietena ta, intoarce-i spatele, indiferenta doare cel mai tare.