| LuciaCristina1996 a întrebat:

Buna dimineata happy! Ce cadou sa-i fac mamei de 1 Martie( ceva mai deosebit decat un martisor) si de 8 Martie?

Răspuns Câştigător
| kissbacau a răspuns:

Depinde si de ce bani dispui.eu sincer i-as fi luat un martisor ca asa trebuie, asa e normal, si o floare dar dinaia in ghiveci "vie" sunt alea micute.i-ai una sezoniera potrivita si pentru sezonul asta. pune-i putin fir de martisor din ala gros si daca ai gasi si folie in alb-rosu ar fi perfect.crede-ma ca asta au o valoare sentimentala mai mare decat accesorii, bijuterii si alte alea.va fi mult mai fericita si tu apreciata in acelasi timp.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

De 1 martie? Ciudate obiceiuri. Mamicile in general iubesc lucrurile pe care pot sa la pastreze, si atunci cand pleci la facultate de exemplu si uiti sa o suni, sa se poata alina cu acele mici dar simbolice cadouri. O felicitare cu un mesaj scris de mana ta, o fotografie cu tine si cu ea(daca ai frati, surori, si cu ei) pusa intr-o rama sau macar cu o rama grafica foarte frumoasa.Simbolic,dar marcant.

| silvershark a răspuns:

Eu i-am cumparat mamei o cana cu mesajul"I love mom" si am surprins-o cu acest cadou:http://raio.ro/cana-inimioara

| EmanuelaZ a răspuns:

Buna! Cred ca asa ceva s-ar potrivi tare bine. https://www.facebook.com/....../photo.php

| LuciaCristina1996 explică:

Multumesc!