| Neacsu_Irina_1992 a întrebat:

Hey TPUhappydupa cum stiti maine e 1 martie si vreau sa ii iau ceva mamei mele.dar nu un simplu martisor sau un cadou scump, vreau sa creez eu ceva.idei?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Cauta o poza de-a ta cand erai mai micuta, sau cu amadoua.Lipeste-o pe un carton mai gros.Din jur imprejur pun lana impletita alb-rosu.Pe spate scrie o urare.
Sau

7 răspunsuri:
| silvershark a răspuns:

Eu am cumparat o rama foto de aici:http://raio.ro/rame-foto si i-am pus o poza cu mine si cu ea, a fost surprinsa placut...Bafta si tie!

| andreiTheDJ a răspuns:

Pai pentru o mama obisnuita un martiso si o imbratisare ar fi de ajunswinking

| Daniel31 a răspuns:

Era anul un pachet cu ciocolata milka, o punga de cafea si o esarfa, poate o sa-i placa, dar vezi daca mai gasesti.

| Biuta95 a răspuns:

Eu zic sa incerci ( daca stii sa faci ) o bratara din ata de plastic, din culorile ei preferate ( sa fie ori 4 ori cu 2 culor ca altfel iese diferit. ).
Sau : ai putea sa iei o fiae de artie si sa te uiti pe net cum se procedeaza pentru a face trandafiri din acele foi.E si amuzant atunci ( te sfatuiesc sa le pictezi nu sa le colorezi cu creionu sa carioca, pentru a avea un rezultat mai bun ) cand le pictezi kiss dar ai rija sa nu te vada mami, ca surpriza sa fie intr-adevar surprizahappy
la fel ai putea proceda si in cazul unor papusi din ata happy te duci si cumperi trei - patru seturi de ata, si incepi sa creezi big hug :* Succesc si la multi ani pentru mami si tie pentru 8 marite happy

| Andrei_Lucian_1975 a răspuns:

CE zici de ceva simplu...si posibil eficient; Surprindeti mama! O floare, un martisor, si mai fa din treburile care in mod normal le face ea;; o curatenie prin casa, o ordonare a obiectelor prin casa, de ce nu pregateste tu masa pentru. ea, prepara o prajitura, asteapt-o cand intra pe usa si spune-i cat de mult o iubesti!

| Neacsu_Irina_1992 explică:

Multumesc tuturor!

| Maryo2014 a răspuns:

Buna,daca o iubesti asa de mult nu conteaza cadou, ci iubirea de fiu sau fica e cel mai interesant pentru, un parinte, spune-i ca o iubesti si esti mandra ca ai asemenea mama.Sa ai o zi superba.