| anonim_4396 a întrebat:

Vreau de 1/8 Martie sa fac un cadou mamei, si nu prea am idei. Nu vreau sa ii iau un martisor/brosa, vreau ceva diferit. Aveti voi vreo idee? M-ar ajuta mult. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Să-i spui cât de mult o iubeşti şi cât de mult ţii la ea. crede-mă, e suficient pentru o mamă (asta ar fi foarte frumos dacă nu eşti genul acela care îi spune mereu ''te iubesc'' la sfârşitul conversaţilor)

e doar părerea mea. sper să te ajute.

''make her cry. make her tears to be tears of happiness.''

| Jasmin15 a răspuns:

Buna! ai putea sa ii faci mamei tale o bijuterie, de ex: o bratara, un lantisor ceva de genul. dar cred ca pentru mama ta s-ar bucura cel mai mult ca tu sa fii cuminte. si un buchet de flori si o ciocolata ar fi dragut. :*

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie

| mihaela8005 a răspuns:

Ar trebui sa ii faci o felicitare si sa ii arati cat de mult o iubesti. Pentru mama ta conteaza ca tu sa fi fericita si s-o respecti intotdeauna. SA-i arati ca a facut un copil si ca e mandra de ce a crescut