| Crisstinayy12 a întrebat:

Buna eu cred ca tatal eu umbla cu alte femei si cred ca am o sora sau un frate vitreg. Cum pot sa aflu cine este sora\fratele meu\mea?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti afla, eventual, doar de la tatal tau, discutand cu el intre patru ochi si daca el stie ca mai are alti copii si, evident, daca vrea sa-ti spuna.
Altfel probabilitatea sa aflii este foarte mica.

| RAY a răspuns:

Santajeazal

| xByte a răspuns:

Poti sa discuti cu el, si sa il intrebi. Daca asta este doar o presupunere de a ta, si nu este bazata pe ceva dovezi, cel mai probabil o sa poata sa nege, sau eventual daca nu este adevarat, o sa se supere tare pe tine.