| fataciudatadinlondra a întrebat:

Idei de filme cu o sora vitrega si un frate vitreg care se îndrăgostesc!

6 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Traiesti cu sora ta vitrega in Londra?

| fataciudatadinlondra explică (pentru CatalinVictor1985):

Sunt fata si nu am surori sau frați vitregi!

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru fataciudatadinlondra):

Atunci de unde dorinta de a vedea filme cu un subiect infect din punctul meu de vedere. Chiar daca sunt frati vitregi este foarte urat acest lucru stiind ca parintii lor formeaza un cuplu sau o famile copii ii imita. este ingrozitor

| fataciudatadinlondra explică (pentru CatalinVictor1985):

Mie mi se pare romantic

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru fataciudatadinlondra):

Poate ti se pare romantic dar intreaba si parintii celor care fac asta daca este normal si daca le convine acest lucru. Eu zic ca nu si este anormal asa ceva chiar daca nu sunt frati de sange

| Zathara a răspuns:

Sin of Innocence (1986)
You May Now Kill the Bride (2016)
Clueless
Cruel Intentions
The Royal Tenenbaums
Crimson Peak