| Muceas a întrebat:

Cum e sa ai un frate vitreg? laughing))))))))))))))))) Mai exact, cum e sa ai un frate, sora etc. vitreg? thinking Ptr. eu nici macar unul(una) de sange nu am. happy

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Iti spun eu cum sunt: fratii sunt tot frati, cand tovarasii sunt pa! [Bug Mafia]

| Razvan a răspuns:

Vreau si eu un frate.Natural nu mai pot sa am, dar ar merge si unul vitreg.As avea cu cine ma batesmugYessdevil

| mgtow a răspuns:

Depinde poate fi bun sau rau la suflet depinde de ce sange are in el

| Psihiatra a răspuns:

Nici eu nu am happy bate palma! tongue ma intreb si eu uneori cum e sa ai frate sau sora... thinking

| Liviu a răspuns:

Flav a pus punctu pe ihappy
Cum sa fie...
Depinde daca esti tare'n papagal
stii sa manipulezi sa il faci sa faca ce vrei tu
Daca esti fraier laughingface el ce vrea din tinehappy
Acuma na depinde si de tine si de el ^^
Sau va puteti intelege ca frati wtf?
Nvm
P. S
Parazitii rull'z

| Romancutza a răspuns:

Am o sora. dar nu vitrega ci GEAMANA.

| Диана a răspuns:

Nasol, nasol, nasol!(soră vitregă piţipoancă)

| marian59 a răspuns:

Nu vrei sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa!