| Evelynn_Andrada_V._2001 a întrebat:

Ieri cand tata s-a intors de la munca,a mers dupa mama (la magazin) si nu a gasit-o.(numai povestesc atat ca nu are rost). La pranz, tata ne-a chemat in bucatarie si ne-a spus ca mama are un amant.Eu si fratele meu l-am ales pe tata, iar el a zis ca mama isi face bagajele si pleaca dupa sarbatori...Azi dimineata, eram trista si vine mama la mime si zice:Esti suparata ca m-am certat cu tata? A fost un joc sa vad cum reactionati...
Tata ieri a zis ca nu are de impartit nimic cu ea...
CE SA CRED? SA CRED CA A FOST UN JOC? TATA A PARUT DESTUL DE SERIOS.A VORBIT CU AMANTUL EI SI A ZIS SA VINA SA O IA PE MAMA SI SA PLLCE CU EA...

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu prea se fac jocuri din astea, mai ales de sarbatori.

| Evelynn_Andrada_V._2001 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

...Chiar mi-au stricat Craciunul...

| Evelynn_Andrada_V._2001 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mi-au stricat Craciunul...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Invatati din chestiile astea sa nu procedati la fel la vremea voastra, cel mai bine e sa va vedeti de viata decat sa va ocupati cu inselaciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti zic adevarul? S-au impacat, dar mama ta chiar are un amant.

| Evelynn_Andrada_V._2001 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca are..Acum vorbesc de parca nu s-ar fi intamplat nimic...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Evelynn_Andrada_V._2001):

De dragul copiilor si al sarbatorilor.

| LolaMona a răspuns:

Doamne ce ciudat