| lorelai_7628 a întrebat:

imi vine prietenul din strainatate si nu am idee ce cadou sa-i cumparsad. o idee ceva?big grin.ma-ti ajuta enormsad

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Nu ti se pare ca TU faci mai mult ca orice cadou? Daca totusi vrei sa ii iei ceva de bun venit cumpara`i o ciocolata in forma de inimioara si papati`o impreuna happy

| irina20 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou care-l v-a aprecia si-l v-a tine minte mult timp ar fi o lenjerie super sexy, nu pentru el ci pentru tine.Bafta!

| greenish a răspuns:

Buna. un parfum, o poza in rama cu voi doi.sau daca nu, un lantisor de argint sau o bratara ceva. sper sa iti fie de folos

| maduuuu a răspuns:

Ceva ce stii ca ii place si ca isi doreste!

| alin_4948 a răspuns:

Pai ce le place baietilor: parfum etc.

| luzya a răspuns:

Cumparai un ursulet mare sau o inimioarawinking