| kanajambe a întrebat:

Vine VALENTINE'S DAY, imi dai o idee de cadou pentru prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| teuta99 a răspuns:

Incearca sa-i gasesti gusturile!
Poti lua orice de pe lumea asta dar trebuie sa-i arati si afectiune!

13 răspunsuri:
| User a răspuns:

Are dreptate @Tepeslaughing) Ce e chiar asa semnificativ? E doar un prilej de a cheltui banii pe maimutoi de plus.

I-ai clasicul maimutoi de plus cu inimioara in mijloc. atceva nu stiu...

| Cryssy a răspuns:

O rama foto in care sa pui o poza frumoasa cu voi doi. love struck

| Corinne a răspuns:

Un cadou semnificativ, care sa ramana amintire happy
Nu stiu ce varsta aveti dar ii poti pregati o cina romantica, ii poti cumpara o perna in forma de inimioara cu poza voastra pe ea, sau 2 lantisoare de argint cu medalion in jumatete de inima unu pentru tine si unu pentru el cred ca ar fi frumos, sau o bijuterie daca stii ca ii place sau un puzzle cu fotografia voastra, sau poti pe o cana sau un tricou sa-i scrii un mesaj dragut happy
Din cele enumerate mai sus cred iti poti alege ce iti place si crezi ca va fi si el multumit. Dupa cum ti-am zis depinde de varsta vroastra mai ales lui.
Bafta!kiss si iubiti`va mult mult! love struck

| Te besk a răspuns:

Eu sprei, o bluza, sau pe tine! Succes pa. PUP

| MissD a răspuns:

Un breloc cu poza voastra si inca cevathinking

| Allegria a răspuns:

#Tepes...glumesti,nu?laughing
nimeni nu are cum sa iti zica pentru ca nu stie nimeni preferintele iubitului tau. i-ai ceva semnificativthinking

| Lucie a răspuns:

Ai putea incerca sa ii pregatesti cu manutza ta un tort sau sa-i confectionezi ceva manual care sa-i aduca aminte de tine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este valentines day? e ...de bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de ce ii place lui. ii poti lua ceva dragutbig grin. cel putin in perioada aceasta apar tot felul de chestii prin magazine, ai de unde alegewinkingspor la cautat!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ceva semnificativ care sa-i aminteasca de tine: un plus sau un lantisor cu initiala ta... dar sa pui si ft multa dragoste! succes!:*:*

| jl12w7 a răspuns:

Ii iei o papusa gomflabila

| Nicole88777 a răspuns:

Pune-ti funda laughing si fai un streaptease laughing dupa ce il legi de scaun si ii pui scoch la gura laughing))

| Nicole88777 a răspuns:

Puneti funda si fai un streaptease dupa ce il legi de un scaun si ii pui scoch la gura rolling on the floor))