| dragonu3 a întrebat:

Buna imi ziceti si mie cateva replici prin care sa cuceresti o fata pe care o cunosc de 3 ani si e colega de clasa astept cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Replicile iti 'vin' pe moment, nu poti sa vi cu unele gata pregatite.
Eu te sfatuiesc in felul urmator, gaseste subiecte de discutie, vorbeste cu ea cat mai mult posibil, pena noaptea tarziu, (pe telefon, mesaje, pe facebook) si poti incerca printre aletele, sa'i ii sugerezi ca'ti pace de ea si dupa o vreme ii poti spune ce simti pentru ea, ca iti place de ea sau o iubesti! replicile iti vin pe moment!
Sa-mi spui si mie ce ai facut whistling
Bafta!

5 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

De ce ai avea nevoie de "replici"? Du-te langa ea si spune-i ce simti si daca sentimentul e reciproc o sa te sarute.
P.S ai grija sa fiti singuri.

| djdani2010 a răspuns:

Crede-ma, cu niste replici nu ai sa cuceresti o fata serioasa happy
Poate doar la varsta de 12-13 ani, mai mergea happy
Dar la 16-17-18 ani, nu mai merge happy
Fi tu.

| SilverF8ith a răspuns:

Spune-i simplu ca vrei sa vb cu ea in privat, si spune-i sincer ce simtiti pentru ea (nu trebuie sa spui poezi si povesti) daca sentimeltele tale sunt sincere nu ai nimic de pierdut daca ea raspunde "urat" inseamna ca nu merita ceea ce tu ii oferi! Succes

| automobile a răspuns:

Daca ai fi un cartof, ai fi unul foarte bun! big grin

| Gilca_Madalina_1975 a răspuns:

Nu ai nevoie de replici artificiale, asta nu te va ajuta. Fii tu însuți, încearcă să o inviți în oraș, la un restaurant...