| MariaLove90 a întrebat:

o prietena care o cunosc de putin timp, este prietena cu o colega de a mea, si tin mult la colega mea.Ele sunt prietene, eu ma inteleg bine cu prietena ei, dar mi se pare ciudat ca o vorbit la telefon cu ea, am intrebat-o pe colega mea daca iese, i-o spus ca nu iese..si prietena colegei mele mi-o zambit in fata, cand a aflat ca nu iese si mi-a dat vestea asta. Si acum cateva zile, am avut o nelamurire, am fost certata cu colega mea, dar ne -am impacat. Prietena colegei mele mi-a spus ca trebuie sa ii spun neaparat despre cearta, etc. Intr-o zi am iesit cu o fata, a aflat colega mea de la prietena ei, dupa aceea colega mea s-a suparat rau, a 2 oara i-am spus la o fata ca nu mai pot iesi cu ea. Nu i-am spus de ce, dar am facut asta pentru colega mea, desi, tin la ea si nu vreau s-o pierd. Apoi a 2 oara mi-a spus prietena colegei mele sa ii spun la colega mea ca am terminat cu fata aceea, nu mai ies cu ea, etc. I-am spus ca nu ar fi bine sa ii spun la colega mea, dar ea a tot insistat sa ii spun, daca nu o fac eu, o face ea. Deci ce credeti despre prietena colegei mele? Pot avea incredere in ea? Eu presupun ca da. Voi ce ziceti? Astept raspunsuri urgent, va rog!

Răspuns Câştigător
| ღÐelly a răspuns:

Eu zic ca nu preawinking.Mi se pare ca vrea sa va desparta pe voi 2winking