| IM5 a întrebat:

in ce episod i-a marturisit Hinata sentimentele ei lui Naruto? fundaaaaaaa, repede(din shippuden)

Răspuns Câştigător
| quickly a răspuns:

Http://animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-166.html,

Naruto Shippuden episodul 166 - confesiuni, sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto Shippuden Episode 166 English Subbed
Confessions

| MrSpooky a răspuns:

Ep 166 cand se lupta naruto cu pain

| lucky_6605 a răspuns:

In episodul in care Naruto Sage Mode se lupta Cu Pain care detinea Rinneganul

| albuamalia621 a răspuns:

Episodul în care Hinata îi mărturisește lui Naruto că îl iubește este episodul în care Pain atacă Konoha, și anume episodul 166.