| MindExplode a întrebat:

in curind ma duc la spectacolul prietenului meu.El joaca o piesa impreuna cu sora lui. As dori sa-i iau un buchet de flori cum credeti va fi un gest frumos? In general se da flori la piese de teatru?

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Flori la barbati se dau doar cand sunt in spital, poate ca i-ar placea un buchet d e flori, dar cred ca ar fi mai bine altceva, ceva dulce eventualhee hee sau o sticla de ceva (daca ii major)

| doc69 a răspuns:

Sau lasa=i doar un bilet-ai fost superb felicitari, ps-nu am chiloteii pe mine.te astept pup.

Răspuns utilizator avertizat
| Amaterasu a răspuns:

Pai flori la baieti suna cam ..uh..In general se dau flori la piese de teatrru dar la femei. Poate un pupic pe obraz ceva(daca e prieten mai apropiat asa) sau sa-i zici ca a jucat foarte bine.

| moustache a răspuns:

Mai bine iai o ciocolata sau o cutie de bomboane. Florile se dau in general la fete. Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| Liteon a răspuns:

Da! de ce nu ar fi un gest foarte frumos mie miar place la nebunie sa primesc flori de la o fata.winking