| Lored123 a întrebat:

Bună,
Iubitul meu nu îmi dă aproape niciodată like la poze pe Instagram/Facebook.
Voi de ce credeți?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el?
Cu ce te incalzeste asa ceva?

| MarianWLF a răspuns:

Intreaba-l pe el care e motivul, comunicati daca te deranjeaza acest aspect, poate nu ii place daca te postezi des.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate iubitul tau nu te place, dar te tine numai pentru satisfactie sexuala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Noi credem ca nu au nicio relevanta like urile in viata reala.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ar trebui sa vorbesti direct cu iubitul, nu sa intrebi de parerea unor straini.

| johnnny123 a răspuns:

Întreabă-l pe el, de unde să știm noi. Dar tu de ce ai nevoie de validări din astea frivole?

| ReddY25 a răspuns:

Probabil nu te iubește

Răspuns utilizator avertizat
| hsjsj a răspuns:

Ori nu se uita prea des ori nu il intereseaza asa de mult. imi cer scuzd pentru ggk tau, totusi sugerez sa nu il obligi sa iti dea like, iar daca vrei sa ii spui ceva despre asta fii dragut/a si sa nu suni pushy, ca nu i va placea. pupici