| Byinuka a întrebat:

Buna la toata lumea.
Va rog frumos daca doriti sa ma ajutati si pe mine. Cum as putea gasi o solutie sau variante in legatura cum pot discuta cu fostul meu iubit, am nr de telefon? Chiar daca nu vorbim!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta-ti alt iubi!

| darrio2007 a răspuns:

Supa reincalzita nu mai are acelasi gust. Poate acum este cu altcineva.

| Violleta2022 a răspuns:

Fostii iubiti este de dorit sa-i uiti, nu sa le afli numerele de telefon si nici sa-i cauti!
O relatie care nu a fost fericita si s-a rupt, nu va fi fericita niodata!

De aceea spun psihologii ca-i bine sa elimini tot ce tine de o asemenea relatie nefericita, mici suveniruri, amintiori, poze, inclusiv sa le stergi numerele de telefon, sa-i blochezi pe site-urile de socializare si sa eviti sa mergi acolo unde merg ei.

| geoconda a răspuns:

Draga mea, încearcă să îl uiți. Știu, e greu, trec prin asta! Dar, doar, trebuie să te detașezi cu gândul. Nu EXISTA SA TE INTORCI LA FOSTUL! NU

| luffypk a răspuns:

Incearca sa dai un sens propozitiilor tale! Nu am inteles ce vrei de fapt, iar greselile gramaticale in exces imi fac ochii sa sangereze...