| IceCube626 a întrebat:

vorbesc cu o fata de 5 zile, pe facebook doar ca am avut un accident 2 roti si nu pot merge in oras, ea m-a vazut cand am fos dus la Urgente, si de acolo a inceput toata povestea, acum sunt acasa si vorbesc cu ea, sunt putin mai mic cu 2 ani dar, se adreseaza frumos cu mine ii place sa vorbim, ea lucreaza de la 7 dimineata pana dupa masa si nu prea am cand sa vorbesc cu ea,i-as cere numarul de telefon sa mai tinem legatura,sau ajutati-ma voi ce as putea face sa vorbesc mai mult cu ea, ca pe facebook deageaba i-as putea scrie salut, sau ce faci,etc, daca nu are timp sa raspunda, as stresa-o doar, cam ce as putea face sa tin legatura cu ea? Sa ii cer numarul de telefon ca sa mai vorbim? Dati-mi va rog cateva idei. Va multumesc. Dau funda celui care ma ajuta mai bine :3

2 răspunsuri:
| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man cerei numarul de telefon daca ti-l da vorbiti prim mesaje invit-o la tine acasa la un ceai sau cafea eu asa as face multa bafta

| IceCube626 explică (pentru Dima_Alexandru_1994):

Mersi de sfat, altcineva? :3