| anonim_4396 a întrebat:

Maine e ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii iau...si nici tatal meu nu stie...imi dati idei de cadouri? Fundita ☺

Răspuns Câştigător
| Anamaria254 a răspuns:

Buna.pai cadourile care mi-au venit in minte pe care i le poti cumpara mamei tale sunt niste flori sau o crema,un parfum, farduri, bijuterii, o rama foto cu poza ei si a ta, o pereche de pantofi sau chiar haine. sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| AndCat26 a răspuns:

Un buchet de flori, un set de pahare, o poza intr-o rama cu familia ta, o cana care scrie ceva pe ea. ex "pentru cea mai buna mama".

| laneandreea a răspuns:

Eu iti zic sai o floare la ghiveci eu in fiecare an ii iau asa si acum are o colectie intrega de flori la ghiveci (exemple : craciunita, orhidee )

| Cojan_Alexia_1996 a răspuns:

La mulți ani! Cred ca îi poți cumpăra un buchet cu florile preferate, mamelor le plac mult florile...sau poate doar mamei mele. Poți să îi mai iei o bluză sau bijuterii. Cercei, brățări sau coliere. Nu trebuie să fie ceva scump. Pe deasupra îi poți da o felicitare cu urari sau sentimente. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Cojan_Alexia_1996 a răspuns:

Și daca nu sti ce să scrii pe felicitare poți să scrii asta:

De-ar fi-n lume doar o floare
Ca s-o aflu aș umbla...
Doar o stea strălucitoare,
Ar primio mama mea

Doar o pasăre să cânte,
Graiul ei l-aș învăța.
Cântul fără de cuvinte
Mamei i l-aș da.

| Anonim0811 a răspuns:

Mamei tale fai cadou o geanta, sau o poza cu familia voastra intr-o rama frumoasa si un buchet de flori ceva.
Tatalui tau cumparai un parfum sau ce stii ca foloseste el, dar sa ii placa.
Funda?

| Cornelya320 a răspuns:

)un colier ceva bijuterii