| SweetCandies a întrebat:

As vrea sa cumpar un cadou mamei pentru. ziua ei de nastere.Nu prea stiu ce sa-i cumpar. Dati-mi niste idei de cadouri.Nu vreau cadouri foarte costisitoare.Dau funda pentru. raspunsul cel mai bun.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| anduta1999 a răspuns:

In primul rand 'La multi ani'! si sa fie alaturi de tine in orice moment frumos! In al doilea rand ii poti cumpara:
- Un parfum
- Set de ruj, machiaj, rimel(daca se dalaughing )
-Ii faci un tort
-Un buchet de flori
-O bretara in jur de 20 lei faci si tu rosthappy
- Decorezi casa fara ca ea sa stie si va ascundeti dupa ceva...iar cand vine SURPRIZAAAAA muzica la maxim cu melodia La multi ani, si tortul pregatit. Aniversare Frumuoasa, sperca te-am ajutat...

| Tripon_Florinel_2000 a răspuns (pentru anduta1999):

Bravo man! Ești deștept m-ai ajutat mult cu idea "Un parfum" mulțumesc mult, numai bine, salut

| Latinmoon a răspuns:

Flori si un set de cosmetice puse la cutiuta/gentuata puppy dog eyes
Sau ai putea sa-i iei flori si un ceas mai dichisit.
Sau flori si un lantic/cercei de argint nu sunt foarte scumpe aceste bijuteri si gasesti la metrou cv mai ieftine.
Good luck!
Aniversare placuta mamei tale! happy

| ReDoNe2910 a răspuns:

Ciocolata,o bratara, o flaore micta. funda?

| AdeeMaria a răspuns:

Amm...eu as spune ca in loc sa dai banii pe tot felul de porcarii, m-ai bine i-ai face ceva personalizat. Ceva facut de tine big hug cu siguranta se va bucura happy poate chiar un tort, o felicitare mareee, un buchet de flori de toate felurile [sa fie facute din hartie ] si acestea ii vor ramane amintirebatting eyelashes

| EmanuelaZ a răspuns:

Aici ai cateva produse cu pret, cu tot. https://www.facebook.com/Ema.bijuteriihandmade?fref=ts

| malina1111 a răspuns:

O floare,Un tort,Un lucru de apartament,Un pupic,Un parfum,haine,Un spectacol,Ceva valoros! Cum ar fi: Cercei de aur,Obratara argintie adica: Aur, argint si bronz!, O ciocolata, O poezie, O petrecere! Funda?

| GoodLuck10 a răspuns:

Heii happy
Ai putea sa-i iei un buchet de flori sau o pereche de cercei de argint ( argintul nu este foarte scum si ai gasi si cu 20 de lei). Sper ca te-am ajutat happy

| Totui0verde a răspuns:

Mereu am incercat sa le fac cele mai frumoase cadouri, pana intr-o zi cand mama mi-a spus sa nu ma mai chinui pentru ca nu conteaza cat de mare sau mic, cat te scump sau ieftin este ci conteaza este de la mine fata lor. Asa ca parerea mea conteaza s ail cumperi cu drag cadoul iar mamei tale ii va placea.big grin

| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Pai ii zici ca prietena/prietenul ta/tau vrea sa-i ia ceva mamei sale. ea, desigur, nu va stii, asa ca va zice ce-i place ei. asa iti dai seama ca sa-i iei. succes!

| Mellysa25 a răspuns:

Pai depinde, vezi si tu ce ii lipseste cel mai mult. daca ii plac accesoriile hand-made cumpara ceva frumos, finut, care sa mearga pe o rochie de seara. Daca ii plac prajiturelele, ii poti face un tort, cumparat dar mai bine facut de tine (asa cum stii tu, ar aprecia foarte mult ). Poate o haina ceva ce nu prea are. o geanta. o bluza. o esarfa frumoasa si exemplele pot continua. Sunt sigura ca orice ii vei lua, vine din suflet si va aprecia foarte mult! LA multi ani pentru mama ta!

| papaalin a răspuns:

O floare si o sarutare.

| Gabriel_Paraschiv_1989 a răspuns:

Un cadou potivit pentru Mama constider ca ar putea fi o icoana… Iar daca vrei una pictata un om cu o energie pozitiva deosebita si o experieta in pictura bisericiasca de peste 18 ani poti intra pe linkul de mai jos. https://www.facebook.com/icoane1/