| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Ne cunostem de un an si 7 luni. Locuim impreuna de 5 luni. El imi cunoaste ambii parinti. Ba mai mult cand locuiam la chirie mama venea si mai statea cu noi, acum deja stam la mine, ( ca nu munceste de 6 luni si nu ne-am mai permis sa stam) problema mea este urmatoarea : nu-i cunosc parintii. Ei locuiesc la 15 minute de mers cu masina. (Abia azi am aflat, am luat taxiu sa merg undeva si el trebuia sa mearga acasa si a zis ca hai ca mai intii sa-l duca pe el apoi pe mine.) Am luat de cateva ori in discutie subiectul acesta si imi mereu imi spune ca o sa-mi faca.
La ziua lu taica-su a mers fara mine. Si peste cateva zile e ziua lu maica-sa si desigur ca iar singur pleaca sub pretextul ca merge sa o ajute ( era si de ris si de plins )a vazut ca m-am intristat si m-a intrebat dupa aia ca daca nu vreau sa merg si eu. m-am simtit foarte prost. Desigur ca nu-i interzic sa mearga. Dar nu mi se pare normal ca eu stau ca proasta acasa mai ales ca locuim impreuna.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Desparte te de el urgent, nu vezi ca i si bate joc de tine? Ce mai cauti tu la acest om daca poate fi numit om unul ca el care te tine doar pentru sex si cam atit, in rest va certati ca copiii.

| Freya1 a răspuns:

Poate se gândește ca e prea repede pentru asta, sau ii e rusine de situația lui, cine stie...
Dar nu inteleg de ce nu il întrebi tu ce se intampla si de ce face asta?

| CrisTinuta2020 a răspuns (pentru Freya1):

Am scris deja mai sus ca am
Discutat cu el despre asta si nu o data, am discutat si calma am si tipat. Mereu acelasi raspuns, ca o sa-ti fac cunostinta. Dar mersi de raspuns