| liljhon a întrebat:

Buna oare mai este o fata care doreste o relatie stabila din timisoara? sa ofere si sa primesca mreci mult

Răspuns Câştigător
| cribus a răspuns:

Stai linistit ce-i al tau e pus deoparte... dar nu stii unde sa cauti

2 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Hm...:-?
Ne-am uitat in stanga, ne-am uitat in dreapta.ne-am uitat in jos, ne-am uitat si-n sus. dar. :) mai exista o speranta http://www.datingonline.ro/......?/list.php merita sa-ncerci;) :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai este nimeni disponibil sa ofere si sa primeasca.incearca pe www.matrimoniale.ro,sper sa ai noroc.aici este un site unde unii au intr-adevar nevoie de ajutor.