| M._Neacsu_Valentina_2000 a întrebat:

Pe 5 martie este ziua dirigintei mele si toti copiii am pus cate 10 lei! As vrea niste idei de cadouri( maxim 130 lei)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un set de arginet (cercei si pandantiv), o poseta, un parfum, Un ceas, o bratara, un inel de aur.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Niste jucarii sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator, o sa fie foarte fericita.

| Inceputul a răspuns:

Un lantisor de argint sau un pandantiv tot de argint.

| Gian a răspuns:

Un buchet de flori insotit de un tablou cu clasa voastră impreuna cu ea sau un buchet de flori si un parfum sau un lantisor/bratara de aur sau argint sau ceva personalizat ex un globulet cu poza voastra si in mesaj ori o gravură.