| alexandra5251 a întrebat:

Salut, am nevoi de cateva idei pentru aniversarea dirigintei mele... vreau sugestii de cadouri dar bugetul sa fie cam 250 de lei. Multumesc anticipat happy!

Răspuns Câştigător
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Un tablou
un tort, de ce nu
o floare, buchet sau ghiveci
bijuterii ( daca poarta si ii plac, asa puteti sa va ganditi ce fel de accesorii prefera din argint, colorate etc. )
o poza a clasei draguta pusa intr-o rama
o cutie cu bomboane de ciocolata
o felicitare cu mesaj emotionant scrisa de cineva
Poate voi stiti cam care ar fi gusturile ei. Oricum, orice a-ti alege cu atentie o sa se bucure si va aprecia enorm gestul "copiilor" sai, va afla ca este iubita si va pasa de ea. Bafta! happy

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

O geanta