| Geoilixx a întrebat:

Buna,peste 2 saptamani este ziua [de nume] a prietenului meu, n-am idee ce cadou sa-i facstraight face ma puteti ajuta?:*

Răspuns Câştigător
| MhPnr a răspuns:

Pune în ramă o poză cu voi şi dă-i-o, sau o inimioară de pluş sau ceva de pluş, sau un tricou personalizat, sau un ceas mai valoros ceva, sau du-l la un local şi fă cinste şi pune pe cineva să-i aducă pe la spate un cadou ceva ce am scris mai sus thinking

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Thana na na na, tha na na na
sa se arunce hainele

| AlbaAura a răspuns:

O sampanie si o lumanare parfumata.Un cadou ideal de care va veti bucura impreuna.

| yourfriend111 a răspuns:

O cutie de prezervative smug
Asta nu are cum sa dea gres

| LostInTheDarkness a răspuns:

Hmm... un ceas thinking avand in vedere ca e prietenul tau tu ar trebui sa stii cel mai bine

| mary2mary a răspuns:

Un telefon, sau un tricou, sau un CD. Ceva simplu, doar e ziua de nume! kiss Fii inspirata! happy

| crabscore21 a răspuns:

Un ferrari, sau un minet