| IubesteEa a întrebat:

Buna deci va rog sa cititi intrebarile anterioare e o poveste lunga, e un baiat care zice ca nu ma place si ne-am certat intr-o zi pe mess si i-am zis ca l-am placut mult si ca am suferit si el a zis si eu 1.adica? si dupa i-am zis ca poate inca il plac dar renunt si face el renunti usor 2.de ce? si dupa i-am zis ce rost are sa plac un baiat care nu ma place si face el la mine e la fel 3.practic el ce crede? si mai demult cand ma baga inseama il alintam si el pe mine(desi el mi-a zis ca nu ma place)si imi trimitea pupici si inimioare si a zis ca melodia corina a ta se aseamana cu noi 4.la ce s-a referit? asa si el face toate astea cred sa se razbune findca am crezut un zvon ca isi bate joc de mine cand defap el chiar ma place mult, si demult mi-a zis o chestie ca nu are cuvinte te iubesc si punct si cand l-am intrebat a negat 5. ce sa cred? la ce se refera? si i-am zis ca am suferi si a zis ca si el 6.suferinta la el ce inseamna? cand i-am zis faza aia cu zvonul nu a mai iesit deloc afara de 3 luni bine a iesit de ziua mea ca stia ca e ziua mea si ca vroiam sa il vad sincer a fost o supriza si el se tot uita la mine, imi zambea, si cand se juca pase-pase se intorcea se uita la mine si eu la el, apoi ma salutat mi-a zis la multi ani si mi-a zambit, si cand stateam pe banca cu fetele se tot uita la mine ma uitam la el apoi imi intorceam privirea si el ma urmarea 7.credeti ca ma iubeste? el zice ca nu si am facut o farsa am scris la status la spital, na a doua zis dupa cearta si el m-a pus pe offline si dupa m-am gandit la el si vad ca imi aparea pe online si m-a intrebat ce s-a intamplat 8. de ce? si apoi mi-a zis prietena mea ca a vorbit cu el pe facebook el a bagat-o inseama el:buna ea:bun el:de ce nu ati iesit afara? ea:ba da am iesit el:cand? la ce ora iesiti? ea:la 5:30-6 de ce? el:ca vreau sa o vad pe x(adica eu)ea:de ce? el:vreau sa vorbesc ceva cu ea 9. ce credeti ca vrea sa vorbeasca fata-n fata? adica el pe facebook nu ma baga inseama si afara nu prea iese findca are antrenamente multesi m-a intrebat ieri daca vreau eu sa iasa el 10.de ce? dau funda la cel mai bun raspuns si la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile va rog ajutor scuze pentru gramatica mam grabit va rog seriozitate scuze inca odata multumesc! va rog raspundeti la toate intrebarile pe randlove struckmultumesc scuze din nou!

5 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Buna,
O sa-ti raspund cu cateva intrebari poate te mai linistesc un pic.
Nu crezi ca ai exagerat cu numarul intrebarilor de acelasi gen?
De ce te complici atat de mult?
Da-l in colo, o sa gasesti sute de baieti in lumea asta, tu chiar nu vezi ca se joaca cu tine?
Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... complicata treaba. Din toate cele spuse de tine mai sus inseamna ca te iubeste dar orgoliul il impiedica sa recunoasca.

| Rinni a răspuns:

1:poate ca nu a avut curaj sa iti spuna ca te place si te-a vazut cu altu si poate de aia a spus ca ''a suferit'' 2:nu vrea ca sa renunti la el are orgoliu mare asteapta ca tu sa faci prima pasu 3:ii rusinos cred sau nu vrea sa iti arate ce simte pentru tine.4:nu te lua dupa gura lumii 5:daca vroia sa isi bata joc de tine o facea de multe ori asa ca nu te lua dupa gura lumii mai ales ''prietenele'' =invidioase.6:s-a simtit aiurea ca se aud zvonuri aiurea, si ca se uita intruna la tine ii ca te place dar nu prea vrea sa arate 7:poate ii place de tine si nu arata 8:ii place in compania ta de aia vrea sa te vada 9:hmm..pai te intalnesti cu el si o sa vezi ce vrea sa iti spuna 10:Cred ca baiatu ii plin de orgoliu si asteapta ca tu sa faci primul pas, poate ii rusinos, exista mai multe tipuri de baieti pe lumea astahee hee ar trebui sa vorbiti doar voi 2 sa ii spui ce simtit pentru el si daca el nu simte la fel ii spui ca renunti de tot la el si ca de data asta vorbesti serioshee hee sa vezi ce iti spune! bafta! funda big grin :*

| IubesteEa explică (pentru Rinni):

Pai am vorbit cu el ieri si e mare prost....desi am suferit crying nu pot sa il uit asa usor vreun sfat? si i-am zis ca nu stie sa se comporte cu o fata...si face el cu o fata care o tachinez si ii place adica?:S

| Rinni a răspuns (pentru IubesteEa):

straight face adica ca isi bate joc de tine si tie iti place asta a vrut sa spuna straight face! data viitoare cand vorbesti cu el fii tare si nu mai ii arata ce simtit pentru el.si daca il vezi pe strada nu te uita la el.o sa vada ca nu il mai bagi in seama si o sa te caute. joaca-te si tu cu el. fii tare!:*