| Andaw a întrebat:

Buna,scuze de categorie. Sa incepem cu intrebarea mea. Am o pisica care iese tot timpul pe geam si seara si ziua! Si nu stiu daca o duc la plimbare va sta cuminte? Este una tigrata si Europeanna. Daca da cu ce sa o duc ca sa o tina bine adica sa o stranga daca e o lesa. Daca se poate aratati-mi imaginea cu ce as putea sa o duc la plimbare. Funda

Răspuns Câştigător
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Poate,dar o tii in casa? Da, exista hamuri pentru pisici dar nu stiu daca se gasesc asa de usor.Si incearca, totusi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este o pisica inganduitoare de iese singura la plimbare... inseamna ca nu sunteti in relatii bune. Pisica nu se plimba in lesa.
Vezi ca ai gresit categoria.

| ju a răspuns:

Serios eu una mi-am plimbat pisica in lesa si marea majoritatea timpului am tinut-o in brate pentru ca erau masini si se speria foarte tare.Dar cand am ajuns in parc a fost mai relaxata (sa suit si in copac)