| adelynaa a întrebat:

Buna!
Se mai poate nu-mi cea mai buna prietena acea fata care vorbeste pe la spate cu prietenul tau care ii bate apropouri si care vorbeste mai mult cu ea decat cu tine... iar ea nu-ti spune absolut nimic... straight face?

5 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Nu.Eu una o terminam cu aman2.happy

| AnnaAnnne a răspuns:

Cred că ţi ai dat raspunsul singura... E mai mult o intrebare pe care ti ai pus o tie insati, probabil din cauza disperarii, asta doar tu ştii.E greu sa ne facem prieteni si mai ales să ne facem cel mai bun prieten.
sa ti răspund şi la întrebare: nu nu se poate numi cea mai buna prietena, nu cred ca se poate numi nici măcar prietena, dar cred că merită să o întrebi de ce se poartă aşa. Poate ca si ea e supărată pe tine.
Sper ca te am ajutat:*

| Chamberlin a răspuns:

Nu e cea mai buna prietena daca te vorbeste pe la spate si nu e alaturi de tine.

| caiboiul a răspuns:

Nu. Trebuie sa te gandesti daca ii vei da a doua sansa. Daca nu atunci trebuie sa iti dai seama ce prieteni sa iti faci eu nu as numi-o prietena. Sper ca te-am ajutat.Pa! Pa!

| Denlove a răspuns:

Nu, un bun prieten nu ar face asta, happy