| Mihaela2024 a întrebat:

Bună seara, am aflat de curând ca copilu meu de 2 ani are plagiocefalie,anemie și un tremurat la mers și mau trimis la Iași pentru investigați,am cerut ajutorul tatălui pentru ca să-mi dea bani pentru investigați dar zice ca lasă că nu-i grav,pur și simplu nu-i pasa, vă cer vouă ajutorul, numai pot, îmi vine să-mi pun capăt zilelor din cauza saraciei

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te mai femeie cu copilul la spital si lasa formurile, ca nu te poate ajuta nimeni pe forumuri.
Du copilul la spital!