| alexcosminbbb a întrebat:

Buna seara, am o intrebare, vorbesc cu o fata pe mes si whatsapp. Are 38 de ani si trei copii, ne placem reciproc, intrebarea este ca nu ii pot oferi la fel de mult cum a facut-o fostul ei. Credeti ca este bine sa continui relatia?

Răspuns Câştigător
| AlexandruDavid8275 a răspuns:

Daca chiar crezi ca merita sa contnui, fa-o. nu te gândii la ceea ce i-a oferit fostul iubit/sot. Daca este ceva real te va iubi orice ai avea de oferit.

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sigur poti sa ii oferi mai mult decat fostul. Nu il lua ca model, ca e... fostul.

| darrio2007 a răspuns:

Asta e fată? Asta e femeie in toata firea. Si cu 3 copii.
Sigur tu esti mult mai tanar si naiv daca pui aceasta intrebare.
Vrei sa ii cresti copiii?
Sfatul meu este sa nu te incurci cu ea.

| darrio2007 a răspuns:

P. S. Acum am vazut ca ai 42 de ani. Nu lua in considerare primul raspuns al meu.
Daca tu crezi ca merge, continuă relatia. Daca iti place sa cresti niste copii care nu sunt ai tai.

| Simpatic a răspuns:

La 38 de ani si 3 copii nu este fata este femeie in toata regula
Din felul cum scrii sigur esti mai mic cu ceva ani decat ea
Nu stiu daca merita tu baiat niciodata casatorit (intuiesc) sa iei de buna pe una care are 3 copii
Nici nu stim daca e vorba de iubire din partea ei fata de tine sau daca are nevoie de un sponsor! Caci iubirea se poate simula de multe ori si multi cad in plasa ei
Mai ales mosii de 75 de ani multi-milionari in euro, care cred ca o papusa tunata de 27 de ani ii place pentru cum arata ei sau pentru bancurile pe care le spun ei din vremea cand luptau in razboi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| dullcat a răspuns:

Buna.Astfel de lucruri trebuie discutate in primul rand cu ea, nu cu niste straini.

| relian a răspuns:

Continua pana iti da ea liber, asta daca cauta unu sai ofere ceva mai mult.
Nu vad ce pierzi daca continui.Sa stii ceva, sa tii minte, In viata asta, cand poti sa afci ceva fa-o, indiferent cum va iesi, o sa fie bine.

Daca nu faci, o sa te urmareasca toata viata, mereu o sa te intrebi, oare cew ar fi fost daca as fi facut chestia X/
Daca o faci si nu iese bine, tot bine va fi laughing o sa treaca, o sa uiti, asa ca pe viitor n-o sa ai regrete.

Fa ce poti sa faci, acum, nu te gindi ce-o fi ceo pati, mai tirziu regretele te vor urmari.

Asa ca mergi in coniuare, ce so intampla aia va fi.Bafta

| Hyperion7 a răspuns:

Pai de ce îți pui tu problemele astea? Din moment ce te iubește, sigur te-a acceptat așa cum ești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Sub nicio forma nu! Dacă are 38 de ani și trei copii ar trebui sa o lași! Tu cati ani ai?

| alexcosminbbb explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexcosminbbb):

Atunci cred ca puteti sa fiti impreuna! Dar daca ai intenti serioase cu ea eu zic sa fi in relatii bune si cu copiii ei!