| 2persoane a întrebat:

De la un timp eu si cu o fata am inceput sa ne vorbim. Cu timpul ne-am recunoscut reciproc ca ne placem si eu i-am zis sa iesim si noi in oras. Intrebare mea este daca chiar trebuie sa ii cumpar eu ce comanda, sau nu este obligatoriu... credeti ca ar conta asta mult?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu este obligatoriu. Fiecare își plătește ce a mâncat și gata.

2 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Pai frumos ar fi ca sa cumperi tu la prima intalnire in oras si urmatoarea data ea happy. La mine asa a fost laughing, dar evident ca nu e obligatoriu.

| Rechin a răspuns:

E elegant si frumos. Un gentleman asa trebuie sa faca, sa plateasca el masa.