| BiDiCaMiHeElA a întrebat:

Maine implinesc un an de cand stau cu un baiat. Azi ne-am certat foarte rau dar, tot il iubesc.
Vreau sa ii fac un cadou frumos, deoarece o singura data implinim un an. Totodata maine este si ziua mea deci nu va trebui sa ma duc eu la el sa ii dau cadoul (sa nu par disperata). Va veni el deoarece facem seara petrecere pe plaja la Ostroveni!

Voi ce ziceti, sa ii fac un cadou? Nu vreau sa ii dau apa la moara ca sa nu se repete si a doua oara. Vroiam sa faca el primul pas deoarece cearta a fos mai mult vina lui...mi-a vorbit urat si mi-a dat o palma cand i-am cerut telefonul sa vad ce mesaj primise.

Daca imi sugerati sa ii fac un cadou, puteti sa imi spuneti cam ce?

P.S. pentru mine banii nu sunt o problema.

Daca vreti mai multe detalii spuneti-mi! Vi le dau cu mare drag!

Răspuns Câştigător
| Johanna7 a răspuns:

Wow! Nu merita... Nu prea te respecta daca spui ca ti-a dat o palma. Asteapta-l pe el sa-ti ceara iertare si sa-ti aduca un cadou (mai ales ca are cu un doua motive in plus sa-ti faca unul: te-a suparat si mai e si ziua ta), in felul asta vezi ca tine la tine. Poti sa-i iei doar ceva semnificativ care sa aiba legatura cu relatia voastra...dar in nici un caz nu te duce la el. Daca o faci se obisnuieste si o sa te trateze asa mereu.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi dacă dă în tine, ce respect mai are față de tine?
Alt "bătăuși" nu ai găsit sau vrei să pună și parul pe tine, să te încingă măcar bine!
Cască ochii, să-și ceară EL iertare.
Mai subțire cu cadoul că tu chiar ești disperată după el.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Ciudata relatia voastra. Tu nu ai incredere in el, iar el nu te respecta pe tine. Nu cred ca o sa dureze prea mult. straight face

| LivingLouder a răspuns:

Nu merita sa ii faci un cadou. din moment ce are lucruri de ascuns ar trebui sa te desparti de el.

| Deusaa a răspuns:

Lasa-l! Crede-ma! Daca te-a lovit o data, o sa o faca si data viitoare! iar daca nu ma crezi si tii neaparat sa fii cu el si sa-i cumperi un cadou, fa-o, dar asteapta sa iti dea el primul cadoul. si daca nu o face, nu i-l da nici tu