| AddsaEViataMea a întrebat:

Bine Mai pun intrebarea incaodata

Eu si cu iubitul meu, implinim maine un an. Si nu stiu ce cadou sa-i iau.

Adica el nu e ca mine, e mult mai dur si mai masculin

Si n-am idee, cadoul nu pot sa il aduc astazi si doar pe 2 septembrie cand ma intorc acasa.

Va rog ajutati-ma!

fundita

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești pe invers?
Un parfum, un ceas, brățară, lănțișor, un tricou, șapcă etc.

| AddsaEViataMea explică (pentru T0T):

Da, sunt gay sad
Te rog, nu fii si tu rau cu mine

| T0T a răspuns (pentru AddsaEViataMea):

Te omor cu pietre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma indragostisem de tine sad

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, un parfum de firma sau un ceas, cu siguranta va aprecia gestul! Numai bine.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Din perspectiva mea cadoul potrivit pentru un barbat este un ceas de firma sau stiu si eu... o camasa.

O zi buna sa ai!

P. S : Stai linistit, mai sunt si persoane care nu te judeca atat de dur! happy

| ychigo a răspuns:

Eh asta e alta treaba. Poti sa ii faci cadou o sticlă cu vin si un ceas sau o brățară,un lănțișor,dacă fumează pachetul se potrivește cu vinul si ceasul, astea ca idee dar te poti hotari sa aveți o relație serioasa. Faceți dragoste. Dacă ati facut-o, brățară, inel, lănțic.

| ciribist a răspuns:

Parfum,breloc,lant,ceva special.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Oricat de dur pare un baiat tot are un punct moale! Mie mi-ar place ca iubita mea sa imi scrie ceva din suflet si sa imi promita ca va fi a mea pe veci!
Bafta!

| Allexandra112 a răspuns:

- Ceas
-Parfum
-Bratara[argint]
-Lant de argint
Depinde cum este el, eu ti-am spus ce ai putea sa iei pentru un barbat cu masculinitate.