| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna seara pe 26 este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii fac sunt foarte indecisa, bijuterii are destule deci asta este exclus, dati-mi niste idei cat mai multe, toate sunt binevenite...multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Numeusorderetinut a răspuns:

• o cana cu un mesaj dragut
• un tablou cu un peisaj placut pe care sa si-l puna in camera ei
• o poza foarte bine iesita, inramata, editata cu toata familia, poate si cu un mesaj pe spatele pozei gen: La multi ani! Te iubesc
Cu drag___________
• un obiect de pus in vitrina (ceva special, artistic)
• o floare care sa tina ceva mai mult
• un parfum de la firma ei preferata
• o geanta care urma sa si-o cumpere

Sau orice stii ca isi doreste. Daca a vorbit vreodata despre un obiect sau ceva.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buget?
Poti sa-i iei :
parfum
Geanta
Un articol vestimentar
O esarfa frumoasa dintr-un material calitativ
O cutie rafinata de ciocolata
Un buchet frumos de flori
O carte interesanta
Un set de creme
Un produs de make-up de la un brand mai calitativ

| XxBlueRosexX explică (pentru Adry05):

Mersi...bugetul nu e o problema am situatie financiara buna.

| untu a răspuns:

Cati ani are mama ta?

| Andreeaioan115 a răspuns:

Un ghiveci, o bratara

| Axelrunda a răspuns:

Sorele mele vitrege le cumpara mamei lor mereu produse cosmetice happy

| iasminaa17 a răspuns:

Buna cadoul ei special esti chiar tu!

| AlinelAlecu a răspuns:

Mama mea se bucura daca ii iau ceva de bucatarie. Ai destul timp sa te gandesti. Sper sa ii placa cadoul pe care il vei lua.

| Mary205 a răspuns:

Eu cred ca este frumos sa-i dai o felicitare si sa-i cumperi cartea ei preferata.

| Simion_Nicola_1994 a răspuns:

Poti sa-i faci o cana cu poza voastara pe ea, un parfum, o floare la ghiveci, o geanta, creme pentru fata sau poti sa iei un tort si sa-i faci o surpriza