| Roxanacioanca78 a întrebat:

Bună seara.
Sotul meu a avut o perioada urme de pete albe pe lenjeria intima. Apăreau la interval de 4- 5 zile. Mi s-a părut ciudat pentru ca știu ca nu suferă de nici o boala. L am întrebat dacă are probleme în zona intima și mi-a spus ca nu. Aveam o perioada foarte aglomerata atunci cu munca și eu și el, fapt pentru care relațiile intime erau destul de rare. M am gândit atunci ca pot sa fie ejaculări nocturne. Intr o seara i am arătat și l am întrebat ce reprezinta petele respective. Nu a a vit nici o reacție a spus doar ca mai sant scurgeri. Interesant este ca după ce am avut discuția au dispărut și petele total. Concluzii?

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu sunt un milion de opțiuni, ori are poluții nocturne ori se masturbează.

| VoidEternal a răspuns:

E posibil sa fie vorba si de asta daca nu aveti împreună o activitate sexuală suficient de frecventa. Poate a început să se masturbeze ca sa scape de ele.

| Sistemulxxl a răspuns:

Ce putem noi sa-ti spunem? Secretara lui e dispusa? Colege, ceva? Ca tot e ovupat cu,, serviciul''.

| Roxanacioanca78 explică (pentru Sistemulxxl):

Uite ca nu are nici secretara, nici colege de serviciu. Lucrează individual ca medic veterinar. Deci exclus varianta asta

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Roxanacioanca78):

Poate-i femeia de serviciu ori cliente care aduc animalute la cabinet.

| Jonathan1900 a răspuns:

Petele albe pe chilotii barbatului nu prea se fac doar daca se termina in chiloti. Ceea ce nu prea fac barbatii iar apoi sa stea cu chilotii asa pe ei, ca le curge pe picioare si miroase urat dupa ei. Iar de la sperma nu se fac chiar albi, arata doar murdari. Pentru ca sperma se lichefiaza si se face un fel de apa transparenta, nu alba.
Petele albe apar daca a facut sex vaginal neprotejat cu o alta femeie iar apoi nu s-a spalat.
Tinand cont ca era la munca, nu putea merge la baie cu aia scoasa din pantaloni ca sa se spele. Evident ca o baga inapoi in chiloti si de acolo se murdareau chilotii.
Lubrifiantul vaginului feminin lasa pete albe evidente pe chiloti.
Si oricat de aglomerat ar fi un barbat, tot i se scoala si ii vine sa se descarce. Daca a facut-o rar cu tine, inseamna ca a facut-o cu alta femeie mai des. Indiciile care le-ai enumerat mai sus arata foarte clar asta. Petele albe, apoi disparitia lor cand l-ai intrebat de unde sunt. Iar scurgerile sunt doar daca ai erectie mult timp si o stimulezi pana aproape de punctul culminant, dar fara finalizare. Iar atunci nu lasa nici o urma care sa o vezi tu mai tarziu.
Poti testa cu el aparitia petelor albe. Esi femeie, ai vagin, faceti sex ( nu neaparat cu finalizare, poate fi si fara) seara fara lubrifiant artificial, lasa doar lubrifiantul natural al vaginului sa ramana pe a lui apoi fara sa o spele, sa o tina in chiloti peste noapte. Sa poarte chilotii macar 3 -5 zile in care sa faceti sex in maniera asta de 2-3 ori. O zi da una nu sau zilnic. Si sa vezi cum o sa ii gasesti pete albe pe chiloti, dar de data asta tu o sa fii cauza petelor albe de pe chilotii lui, nu alta femeie happy Stiu foarte bine ce spun. Daca mai ai nelamuriri, ma poti intreba

| Jonathan1900 a răspuns:

Si daca e medic veterinar, crezi ca nu poate avea pe una care sa il ajute cu vaginul ei sa se descarce? testeaza ce ti-am spus in raspunsul anterior, nu ai nimic de pierdut mai mult decat ceea ce ai avut din totdeauna