| cappucinno a întrebat:

Buna seara TPU! Adresez o intrebare pentru fete. Ce baieti preferati? Hai ca sunt curios rau laughing

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hai că mai făcut curioasă cum ești tu?
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Eu prefer baietii compusi moral si descompunsi fizic.Adica din aia cum se zice:zombi inteligenti.Si in urat exista ceva camptivant care te face sa constati:"Ba ce urat e asta"
Fetele bune stau cu golani. Fetele proaste dau peste baietii ca lumea. Din pacate...sau din fericire

| Denisa a răspuns:

Frumusei, cu bun simt, nu foarte romantici, cat de cat destepti, grijulii si amuzanti.

| Oxanna a răspuns:

Paaai, mie imi plac baietii sensibili, da nu mamosi, care sa aiba grija si sa fie atenti la orice gest, sa fie sicneri, fideli, sa nu le fie rusine de prietenii lor idioti care considera relatia ceva iesit din comunhappy dar cum astfel baieti nu exista, stiu un tip, care este sensibil, dar nu ceva in genul...GAY... si este atent, si amabil politicos, ca bonus, invatasi bine, dar este foarte dificil, in schimb este perfect, in afara de astabig grin

| IIIx333III a răspuns:

Pai... mie imi plac in general baietii inalti[mai inalti decat mine], tupeisti, de cartier, dar care sa fie si bine educatii, cu maniere. De exemplu, daca se intalneste cu o ruda de-a mea sa nu inceapa sa injure in stanga si in dreapta. Imi plac baietii puternici, cu caracter, carora nu le e frica de orice, populari[asta nu este neaparat]. In orice caz, imi place de un baiat la vedere si de abia apoi incep sa iubesc, cand il cunosc si stiu ce fel de persoana este. La aspectul fizic nu sunt pretentioasa. Sa fie slabut[sa nu ii atarne suncile pe afaralaughing], ochii inchisi la culoare[ma rog... nu e musai], parul orice culoare. Sa nu fie mai urat decat mine, avand in vedere ca nici eu nu sunt miss frumusete. Sa fie genul acela de cartier, care are si sentimente. Cel mai rar fel de baiat din lume! Acesti baieti sunt pe cale de disparitie, ca sa spun asa, din pacate!sad Sper ca te-am ajutat. Daca tu crezi ca merit, astept o funda. big grin Te-am pupat!:*

| al3k1 a răspuns:

Pai mie imi plac acei baieti simpli love struck.
Usor de inteles big grin
Cu care ma pot agrea tongue.
As vrea sa pot cunoste un baiat asa numai ca nu prea exista laughing.[cred] :*

| KawaiiBonsai a răspuns:

Pai imi plac baietii linistitihappy. nu imi plac tipii aia cu creasta lor cu totlaughing si sa stiu ca e foarte gelos cand vine vorba sa vb cu alt colegtongue

| Unique a răspuns:

Ei da eu am putina pretentie aici si de ce spun asta? Pentru ca o sa afli imediathee hee
Un barbat ideal pentru mine ar fi :
-Cu un farmec innascut, caracter puternic, tandru.protector,un visator, grijuliu, intelegator, o senzualitate excesiva, plin de contraste,, generos, inimos si plin de compasiune, diplomat, intim, milos. Vreau sa fie lucid, logic si rational. Timid, temperamental, energic, inteligent.
barbatul marilor pasiuni, care stie sa iubeasca sincer si profund.
Vreau sa fie ordonat, un barbat perfect, curat, fara vicii.Fidel relatiei.Imi place barbatul extrem de gelos, loial, generos de fel. Un barabtn superior si vanjos, dinamic, exploziv happylaughinghappyMereu cu acel ceva in el, ce nu il are nimeni in afara de el. Unic si creativ, harnic, melancolic cateodata.
Vreau sa fie doar EL, doar persoana lui insusi.
Fara fite de baiat tare, de baiat gigel, nuuu, eu urasc aceste moduri de exprimare.Si la ceea ce ma refer baietii cum i-am descris eu sunt unici si nu ii gasesti usor,happyEi da cam atat!

| Ramooon a răspuns:

Peste 1. 80 inaltime ( eu am 1.78...de asta ), imi plac baieti slabuti, de obicei par inchis la culoare si ochi profunzi, nu am neaparat preferinte, imi plac tipi destepti care sunt si vorbareti, le place sa afle lucruri fara sa fie bagaciosi. imi plac tipi misteriosi, nu in sensul secretosi dar care au o expresie care iti vorbeste, gen eu stiu ceva ce tu nu sti, nu vrei sa afli laughing. Fiecare femeie, fata este diferita, eu nu cred ca poti avea un tipar, incearca sa fi tu si ai incredere in ceea ce esti, si cum esti, asta place mereu. ai putea nimeri zece fete care sa iti spuna nu stiu blond ochi albastri si sa le vezi maritate cu un brunet ccu ochi negri, dragostea tine mai putin de aspect cat tine de conexiunile care se formeaza intre oameni, de la caracter pana la hobby-uri, ocupatii etc etc. Fii tu si asa vei fii sigur ca vei avea daca nu multe fete, macar vei avea fete care sa te aprecieze pentru ceea ce esti si cum esti

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Ador baietii grijuli, romantici, pupaciosi cei ca ochii verzi sau negrii... sa fie cat mine laughinglaughing si sa aiba parul mare tongue si evident sa ma iubeasca si sa ma respecte laughinglaughinglaughing

| JuLien a răspuns:

Nu sunt fata. dar iti raspund...toate fetele ma vor pe minesmug

| Diana_6039 a răspuns:

Pai prefer sa fie inalt, brunet, ochi verzi.Si sa mai fie grijuliu, amuzant, cat de cat destept mai ales la mate, sa nu fie gelos, si sa nu vreie numai ***.

| ArcAnna a răspuns:

Un tip nebun din fire,vesel,deschis,un tip sincer, de treaba, dragut

| DarkBlood32 a răspuns:

Ăia normali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una prefer baietii care nu sunt foarte inalti si slabi. imi plac de obicei baietii cu ochi negri sau caprui ...si cei care au kika. ii ador.asta e raspunsul meu... cel complet:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Eu am 1 m 84 si sunt destul de slab dar nu exagerat.Am ochi albastrii si par saten.Sunt sensibil si tin cu mult mai mult la dragoste decat la sex. Daca ar fi sa ma iau dupa raspunsurile de pana acum nu prea am sanse mai la nici unalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii inalti, bruneti cu ochi negrii, cu bun simt, respectosi si politicosi, mereu cu zambetu` pe fata, cu o dantura impecabila, misteriosi, prietenosi, linistiti si cuminti.

Sa fi iubit, cappucinolove struck!:*:* (ahh` ce pofta mi-ai facutphbbbbt)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important este sa ne intelegem. Daca 2 adolescenti se inteleg, isi vorbesc foarte multe, petrec mult timp impreuna, la un momentdat, se indragostesc si nu neaparat de aspectul fizic, ci de frumusetea si inocenta lor. Dar in ziua de azi nu prea vezi asa ceva. Baietii habar nu au sa vorbeasca cu o fata frumos oh go on. btw. @al3k1 : ai gresit. "nu prea exista" NU EXISTA! sau poate daar e greu de descoperit! laughing
pffff. sper ca ai inteles ceva din ce am zis Cappucinno.
see ya! happy

| andreeap a răspuns:

Cei draguti, amuzanti si inteligenti happy

| Dief a răspuns:

De un metru 70 sau mai inalti, care sa nu fie prea grasuti, si sa nu aiba cosuri.
Ca si comportament, ador baietii grijuli, uneori gelosi, romantici si pupaciosi big grin

| FetitzaDulce a răspuns:

Simpatici...big grintongue

| Sheiscrazy_5440 a răspuns:

The perfect boy for me:
Inalt-Dragutz-Slab-Amuzant-Tupeist-Curajos-Istet-Descurcaret-Sensibil(nu foarte)-Imprevizibil-Romantic(um pic)-Grijuliu-Vorbaret

| matei28 a răspuns:

Buna!
Sa fie amuzanti, sa arate bine, sa fie destepti, inalti, slabi...

| timida1998 a răspuns:

Un baiat sincer care stie sa vorbeasca cu o fata, sa nu se dea smecher in fata mea, sa fie el insusi