| Madalyna1996 a întrebat:

iNTREBARE pentru baieti si fete puppy dog eyes voi ce fel de sex preferati cel mai mult?

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce intrebare
mai important e cu cine
mi se pare scarbos analul oricum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Prefer sa fac dragoste inainte de toate!
Te pup!

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă mă, mai nou poți face dragoste cum o fi, în gură, în fund, în vagin, pe stradă, în copac, în beci...
Te doare capul cu ei!

| bogdan72 a răspuns:

Daca nu faci foarte frecvent, oralul poate deveni cel mai incitant. Sa am parte de o surpriza din partea prietenei, acasa sau nu..., sa ma trezeasca cu asa ceva sau sa se apuce din senin in mijlocul unei zile banale love struck.

Răspuns utilizator avertizat
| LordCroft a răspuns:

Sex normal rolling on the floor

| alisiapretty a răspuns:

SA fie protector, sa ma inveseleasca si sa stie sa se comporte cu mine

| alisiapretty a răspuns:

Corp la corp

| unarab40 a răspuns (pentru alisiapretty):

Cea mai buna descriere,, scurt si informativ

| SKRILLEXLOOGOo a răspuns:

Eu prefer sex anal