| UnNumeOarecare234213 a întrebat:

Bună seara TPU. Peste 2 săptămâni fac un an cu prietenul meu. Pe lângă ce îi cumpăr as vrea sa ii fac ceva mai... Drăguț, uimitor chiar. Ceva sa l surprindă. Problema e ca nu am nici o idee. Îmi puteți spune va rog niște opțiuni? Ps:fără cine romantice sau orice altceva de genul, e prea simplu. Aștept părerile voastre și mulțumesc anticipat tuturor celor care răspund.

4 răspunsuri:
| tacitacitaci a răspuns:

Sa-l iubesti. Nu incerca sa fiti un cuplu material... Cadourile nu trebuie sa fie un semn al iubirii dintre voi. Arata-i ca-l iubesti(si nu, nu ma refer sa ii te oferi).

| chestiebah a răspuns:

Te imbraci provocator, in lenjerie sexi si faci dragoste cu el, sau ii pui mana incet pe bijuterie si i-o sugi...

| NuSuntOarecare a răspuns:

Buna! Pai... O partida l-ar face cel mai fericit

| Hinatahin a răspuns:

Poti sa faci un videoclip foarte dragut cu poze cu voi si sa nu ii spui nimic si pe fundal sa pui o piesa care sa se potriveasca si sa-l surprinzi