| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor! big grin
Am si eu o mica rugaminte. Joi pe 8 e ziua mamei mele de nastere si eu si sora mea vrem sa ii facem un cadou. avem o suma de 100 ron pusa la bataie, dar de ceva as mai putea eu completa. Aveti vreo idee de cadou? Anul trecut i-am luat o trusa de machiaj, si i-am facut eu un tort. Anulasta nu prea am idei. bijuterii are cu nemiluita, farduri nu-i trebuie, florile se usuca,. deci ce idei aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Ia-i sa zic thinking un parfum frumos...a, un accesoriu dragut (gen o esarfa tare sau asa ceva), fa o prajitura buna, si fa-i ceva de mana pentru ca astea sunt cele mai valoroase si se va bucura mult (mama se bucura cand ii fac ceva de mana big grin)..si cam astea ar fi ideile mele.

FUNDA? pentru rapiditate si idei?

| buzeduulci a răspuns (pentru annabountii99):

Da,dar ce sa ii fac de mana? thinking

| annabountii99 a răspuns (pentru buzeduulci):

Pai, de exemplu poti sa-i faci un colaj cu niste poze de familie, dar trage-le la xerox sau fa ceva nu lua pozele sa le lipesti direct ca poate face crize cand vede laughing
si poti foarte bine sa inramezi colajul..si sa-i dai un titlu sugestiv..si care sa "atinga la inima" gen: "Tot ce avem noi (tu si cu sora ta) mai scump", si mai poti foarte bine sa faci o felicitare manual desigur.ce zici? eu zic c-o sa-i placa ca e facut de voi. (poti ori sa alegi din 2 una ori sa le faci pe ambele)
FUNDA?

| buzeduulci a răspuns (pentru annabountii99):

Hmmm.imi place mult ideea ta cu colajul thinking
oricum nu sunt batuta in cap sa distrug pozele vechi laughing
uite chiar acum am sa scnez pozele cu noi cand eram mici, cum ne tinea in brate, si am sa pun si poze din prezent. big grin
si am sa ma duc in oras sa scot pe foaie de poza si am sa iau si o rama mare big grin
ce zici?smug

| annabountii99 a răspuns (pentru buzeduulci):

Like, big like! m-am inspirat ca am vazut la cineva dar era mai simplu fara rama dar era taree! adica, acolo erau toate amintirile frumoase (era de la prietenii ei)
MULT SUCCES! (si vezi nu exagera cu rama laughing) ia-o cat mai clasica, gen aurie si atat. big grin stii?
funda? laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru annabountii99):

Da. da... nerabdatoareo... laughing

| annabountii99 a răspuns (pentru buzeduulci):

laughing sunt mai la inceput laughing se vede, NU?

9 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

O poza in rama cu familia, sau copii.

| buzeduulci a răspuns (pentru DrunkenRat):

Am facut un colagj cu multe poze vechi si noi. le-am pus in ordinea anilor.
sub colaj am scris catde mult o iubim si am sa o scot in oras ca pe o poza..am sa o pun intr-o rama frumoasa si apoi am sa fac trandafiri rosii din hartie pentru ca sa nu se usuce niciodata! big grin

| myamishka a răspuns:

Cred ca poti sa-i faci un album foto de miinele tale si sa scrii ceva ce-i va fi placut. In cazut dat nu e nevoie numaidecit ceva procurat principalu e atentia, dar nu singurul cadou caci e mama. Ce poate sa mai doreasca o mama?!