| cipimoga a întrebat:

Bună seara va rog sa îmi dați și mie niște sfaturi pentru o relație serioasa? Mulțumesc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Indiferent de cum faci sa fie bine tot o sa fie o relatie neserioasa pentru ca ea nu va contribui sa faca bine si o sa te insele devreme sau tarziu, bagi camere ascunse prin casa macar asa o prinzi in flagrant si te faci ca pleci cateva zile in interes de servici

| RAY a răspuns:

Sa fi sigur ca vrei asa ceva,nu stai cu o fata pentru sex,cu o fata stai doar cand iubesti, sa fi preacut in cine ai incredere, sa fi sincer, serios, sa nu ai multe iluzi ca dezamagirea va fi mare

| WaterDrop a răspuns:

Daca esti pe strada si vrei in acel moment sa faci sex chiar atunci si chiar acolo, iar ea te refuza, atunci nu este o relatie serioasa.

| Cameliapantiru a răspuns:

Comunicati, fiti deschisi unul fata de celalalt, pastrati fidelitatea, prietenia si respectul in cuplu si iubiti-va mult!

| cipimoga explică:

Sfaturi de la voi?