| LeonteMihai a întrebat:

Bună dimineața/ziua/seara
Am O problema
Am varsta de 17 ani si am început sa cheles imi puteți da niște sfaturi pentru îngrijirea părului "am părul subțire și sensibil" fara tratamente de pe diferite site-uri
Mulțumesc anticipat dau funda
Rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Tratamentele presrise aici, ca si cele de pe diferite site-uri, s-ar putea sa-ti faca mai rau. Problema ta e medicala. Mergi la medic. Cauzele pot fi multiple si nu pot sa-ti spun la ce specialist sa mergi. Dar medicul tau de familie iti va recomanda niste analize din care s-ar putea sa vada cauza. Daca nu, mai faci niste teste.

| LeonteMihai explică (pentru Yuoia):

Mulțumesc

| Yuoia a răspuns (pentru LeonteMihai):

Sanatate!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca sampoul Alpecin: https://www.emag.ro/brands/brand/alpecin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Foloseste Alpecin.