| IooMar a întrebat:

Vreau sa va spun ca eu fac parte dintr'o clasa slaba(cea mai rea din scoala),dar eu,prietena mea si inca un baiat nu suntem ca ceilanti si aveam si rez mai bune la invatatura,suntem mai atenti la ore si ma rog,suntem dif de ei...
Si din pacate imi place de un baiat care este intr'o clasa buna(aproape cea mai buna din scoala)si...cei de acolo si de asemenea si el,au o parere proasta despre clasa mea.
Acum va rog sa imi spune-ti cum sa ii arat ca nu sunt ca ei,cum sa il fac sa ma cunosca din "intamplare"?
Ce sa fac?Multumes mult!

2 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Daca el te place trebuie sa te aprecieze pe tine, nu clasa din care faci parte. Oricum încearcă sa îl faci sa te observe prin gesturi semnificative.Sau daca vrea sa fie cu o fata inteligenta incearca sa iti arati inteligenta cum ti se pare tie mai bine!
FUNDA...

Răspuns utilizator avertizat