| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca undeva prin judetul Constanta locuesc fratii mei din partea tatalui meu, nu stiu nici cum arata si tare mult mi-as dori sa-i cunosc. Daca locuesti in localitatea CETATEA din judetul Constanta si tatal tau se cheama cu aceste initiale Z. I va rog raspunde-mi.MULTUMESC

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la Politia Jud Constanta si vei vorbi cu cineva de la Evidenta Populatiei, ai vei explica cum sta treaba si cu siguranta te va ajuta, iti va spune cu exactitate unde locuiesc fratii tai.Multa bafta iti doresc.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Mult mai simplu e sa mergi la Postul de Politie din localitatea Cetatea si sa vorbesti cu seful de post sau cu unul dintre ajutorii sefului de post.
Te vor duce la fratii tai si astfel vei putea sa-i cunosti.
Mult succes!

| alma a răspuns:

Multumesc pentru sfaturi dar sunt prea departe(SPANIA) sa pot merge la politie si sa cer datele despre fratii mei nu stiu nici cum ii cheama si cred ca nu-mi dau asa usor datele, sper sa dau de ei intr-o zi. Pe unde vine aceasta localitae nu am nici idee si nu vreau sa ma prezint in fata lor asa pur si simplu ca poate nici nu ma cred eu nu stiu daca tatal meu le-a spus ceva despre mine sau a vrut sa-si ascunda trecutul. Sper sa-i cunosc intr-o buna zi.La revedere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca le stii numele de ce nu le scrii? In mod sigur postasul de acolo ar putea sa dea de ei.
Daca-ti treci si tu adresa completa la expeditor, in cel mai rau caz vei primi inapoi scrisoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cunosti localitatea unde presupui ca locuiesc si numele lor te adresezi postului de politie din localitate. Ei sunt in masura sa te ajute si sa ti dea mai multe detalii in cazul cca sunt acolo bafta

| vali16ro a răspuns:

Locuiesc in cetatea, constanta si cred ca stiu despre cine este vorba daca te intereseaza mai multe detalii contacteaza-ma pe ID-ul de messenger aronstone75@yahoo.com