| tiganca a întrebat:

Buna ziua sunt din slatina judetul olt si as dori sa stiu daca exista centre de dezalcolizare in slatina sau undeva in apropiere, ma intereseaza pentru tatal meu. Va multumesc astept raspuns pe email ana.lixandru@yahoo.com

3 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Nu cred ca o sa rezolvi mare lucru mai ales ca sunt sigur ca el nu va accepta tratamentul si o sa fie mai rau decat inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.dependenta.ro, este un site specializat poate ai noroc si dai de cineva din slatina, daca nu, medicul de familie trebuie sa stie unde este.

| tiganca explică:

Multumesc mult de tot alllinna, o sa incerc sa vedem daca gasesc daca nu merg la medicul de familie. inca o data iti multumesc