| CoriiiXx a întrebat:

Sunt Corina (pe contul asta intra mai multe fete ). Problema mea e urmatoarea : imi place un coleg. E unul dintre cei mai populari din clasa si nu prea are treaba cu mine. I-am comentat cateva postari de pe fb.si am vorbit doar putin. La scoala nu vorbim aproape deloc! Eu fiind o fata timida...straight face Ma rog..am visat de vreo 3 ori ca eram impreuna si chestii.love struck Dar erau doar niste vise :

Răspuns Câştigător
| delia12isa a răspuns:

Pai fata daca esti timida ....Bagate si tu pe sub pielea lui, atragei atentia.Si eu am patit exact la fel dar am invatat sa intru pe sub pielea lui, eram si eu la fel ca tine vorbeam cu el foarte putin dar la mine parte cea mai rea era ca si prietenei mele ii placea de el.dar intr-o zi mi-am luat inima in dinti si i-am spus totul si ghici ce si lui ii placea de mine si sunt cu el de un an, deci spune-i inainte sa fie prea tarziu.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Vorbeste pe mess cu el

| blueheart a răspuns:

Si care este intrebarea? happy. Daca visele erau frumoase mai bine viseaza in continuare :X, realitatea poate fi alta happy

| TheBlackAng3l a răspuns:

Ori vb pe mess, ori faci rost de nr lui de tel si vb prin mesaje, ori pe facebook...ori lasa-i o scrisoare si spune-i ce simti pentru el

| amii31 a răspuns:

Atragei atentia, cu siguranta iti va acorda putina atentie, si poate usor, usor te va simpatiza. Uita te timiditate nu ajuta la nimic!