| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Buna sunt cu prietenul meu de 3 ani si cateva luni a fost plecat ap 2 luni din tara practic l-am obligat sa vina acasa ma certam cu el cat era plecat il tratam cu indiferenta acum a venit acasa am fost la gratar cu parinti ui si cand am ajuns la el acasa dupa gratar i-am zis sa ma duca jos la scara ca eu ma duc acasa sa fac un dus si n-am mai vrut sa stau si el a zis ca sa stau si am iesit pe usa si a venit dupa me si a zis cal disper da razand a spus-o apoi eu m-am suparat ca mi-a zis asta si am plecat acasa si m-a strigat sal astept n-am vrut am plecat. El a luat decizia sa ne despartim ca cica i-am facut faze din astea de fata cu parinti lui. Dar eu nu vr sa ma desp de el mi-am cerut scuze am facut tot ce mia stat in putere dar nu pot sa-l conving i-am zis sa se gandeasca o ora a zis ca nu mai vrea dupa 3 ani de zile el imi spune ca nu mai vrea dintr-o cearta minuscula.cat a fost plecat el ma cauta sa ne impacam acum sa intors roata.Problema e ca e sambata seara de disco daca pleaca la disco fara mine deci e clara s-a dus definitiv relatiasadnu stiu ce sa fac cum sa-l conving sau cum sa ma acomodez cu ideeacryingnu prea am cu cine iesii in oras numai asa as putea sa-mi iau gandu dar e sambata el la disco iar eu acasa

Răspuns Câştigător
| cryng a răspuns:

Inteleg cum te simti am trecut si eu prin asta, am incercat sa-i trimm trei msj cand am vazut ca nu merge, l-am lasat in pace de tot teceam cu fetele prin fata lui mereu zambitoare si pusa pe distractii.se interesa mereu la o prietena de mine ce fac si multe altele si cand a vazut ca deja am 2 luni de cand nu-l caut m-a sunat el si mi-a spus ca sa ne impacam ca ii este dor de mine.in fine indiferenta doare cel mai tare si nu-l stresa e normal sa fie suparat l-ai pus intr-o postura proasta fata de parintii lui cand se va calma te va cauta el

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adevar a răspuns:

Probabil ca a fost picatura care a umplut paharul. S-o fi satura omul de fitele s smiorcaielile tale. Lui ii doresc numai bine.

| emii25 a răspuns:

Parerea mea e ca atunci cand ti-a spus ca il disperi poate a vrut un spirit de gluma...nu stiu cred ca si tu ai cam exagerat cu supararea asta acordai timp si poate se razgandeste.