| Fildy6543 a întrebat:

Buna, sunt intr-o dilema foarte mare, sunt la un job, eu am 19 si el 28 ani este tipul de barbat matur, amuzant, genul de persoana care iti face ziua mai buna si cu o vasta experiență sexuala.Prima oara cand am mers la job a zis ca-i place de mine ca sunt cuminte draguta,am față de copil inocent,ca nu sunt ca fetele astea din ziua de azi,imi placea super mult de el ca prieten,plus ca mereu ma apara fie ca greseam fie ca nu,dar mai incolo a aflat ca am baut o data si parca nu se comporta la fel cu mine, posibil credea ca sunt o vagaboanta si vorbea cu mine mai pervers sa zicem si ma atingea pe sani, pe fund dar o facea subtil si imi placea.
Acum nu mai vorbeste chiar asa, probabil a realizat ca nu sunt o vagaboanta,dar asa cateodata tot si tot nu-l privesc ca la inceput ca un simplu prieten putin mai mult de atat, la inceput ma simteam bine in preajma lui si vedeam nu vrea mai mult si vorbeam orice cu el, eram relaxata acum nu chiar, plus ca sunt timida si el posibil profita de asta.
Acum intr-o zi am stat in brate la el si ma pupa pe obraz, pe frunte si pe gat si chiar imi placea apoi a pus mana putin si pe fund si apoi m-a strans in brate puternic, atunci parca am simtit ceva ce n-am mai simtit pana atunci nici cu primul meu iubit.Simt ca ma indragostesc si nu-mi place,n-as vrea sa fiu pe post de amanta sau s-o stiu ca sufera sotia lui acasa, la fel cum nici mie nu mi-ar placea sa patesc asta, dar el a inceput, eu mai ales sunt timida si nu sunt genul sa sar pe baieti.
Ce credeti ca ar trebui sa fac?
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Asta este o poveste siropoasa, si unora le plac astfel de lucruri.
Oricum ar fi, cerul condamna astfel de lucruri -atat povesti, cat si mai mult cazuri reale.
"Credea ca sunt o vagaboanta". Cand o fata se lasa atinsa in felul acesta de un barbat care nu este sotul ei, chiar daca este timida, ea nu poate fi altfel.
Daca veti continua asa, o sa vedeti ca Dumnezeu va va intoarce inimile unuia impotriva altuia.
Renunta la atingerile lui, la cuvinte si fapt care conduc la flirt. Daca este nevoie chiar si la job. Alegerea iti apartine; si nimeni nu are scuza pentru faptele lui.

18 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca ar trebui să păstrezi distanță față de el pentru ca cel mai probabil te vrea pentru o aventură. Daca l-ai lasat sa te pipăie si pupe cred ca ai ajuns cam departe având în vedere că e om însurat, in primul rand nu isi va lasa nevastă pentru tine ci te va tine de amanta sau sa isi bată joc si in al doilea rand : cum poti sa fi cu unul ce isi înșală soția? Crezi ca daca va fi cu tine va fi altfel?

| Plato a răspuns:

Hai sa-ti zic eu ce tip de barbat e: tipul care te fufu si-ti da drumul. laughing
Normal ca tu, in naivitatea ta, crezi ca moare de dragul tau. Nu, draguta, esti doar o prada incredibil de usoara.
Din moment ce i-ai permis tot ce ai zis, e clar si despre tine ce fel-forma esti.

auzi aici ca sa intelegi: https://youtu.be/4zMUCInmxZ0?t=184

| Adry05 a răspuns:

Nu vrei sa-i fi amanta da exact genu asta de semnal il transmiti din moment ce accepti sa te pipaie cum si cand are chef si apoi sa dispara de parca nici n-a fost prin preajma vreodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as lua unu de varsta mea.
Ala la 28 de ani, deja e trecut de prima tinerete, nu-i mai merge jucaria ca unuia de 19 ani, merge mai asa, la capacitate de 80%.
O sa ajungi si tu la 28 de ani 30, si o sa vrei dupa aia de-astia tinerei laughing
Profita acum ca o data ai 19 ani.
Pentru el e bine, ca tu esti fresh, da el, deja ii atarna coai3le, si triseaza. Ar trebui sa se uite dupa cineva de varsta lui si el. laughing))
dar e ok.
Macar nu esti minora cum era prostu alalalat pe aici, avea 22 de ani si pacalea copile la 15 16 ani laughing)
la voi e ok diferenta, doar ca daca as fi eu in locul tau, as alege pe cineva mai tanar, asa ca mine, ca sa avem si ceva in comun...

| AliGab a răspuns:

Sa ii refuzi avansurile oricare ar fi ele, mai ales daca are sotie. Daca ar fi fost singur altfel ar fi stat lucrurile. Respinge-i orice atingere, orice avans si nu mai sta la el in brate

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu esti asa de proasta nici macar nu ai curajul sa il infrunti esti asa copila el te-a incercat, te-a citit imediat ca de are 28 de ani si experimentat baiatu tu esti asa mai mult o jucarie de fu+tut si lasat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonimg):

Iar incepi cu prieteni imaginari? Geezus...
On-topic: Fildy6543, draga, daca zici ca e vorba de nevasta-sa... deja aici taiem filmul. Nu, nu ma intereseaza ce zice mafia bor si diverse carti cu spiridusi despre adulter. E pur si simplu faptul ca nu mi se pare ETIC. Plus ca intr-un final tu o sa fii roata a cincea de la caruta si o sa suferi cel mai mult.

| SilentRain a răspuns:

Și deschizii ochii, trăiești în lumea ta...
Ți-o trage și te lasă, are 28 știe cum sa te prosteasca
Dacă te iubea te și respecta nu punea mana pe tine, tu l-ai lăsat sa pun mana pe tine deci pentru el acum ești dispobil pentru sex și atât, nu îți imagina ca se indragosteste de tine

| Sofer a răspuns:

Poate isi doreste o amanta o aventura. foarte fain povestea. :*

| Hammurabi a răspuns:

Oricâte conturi ți-ai schimba, problema ta rămâne aceeași.
Iartă-mă că o să fiu dur, dar niciodată o curvă nu va crede despre ea că e curvă, nici dacă își va găsi poza în dreptul definiției din dex.
Omul e însurat. Iar tu știi asta.
Ceea ce te califică exact pe locul respectiv din dex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pentru el e bine, ca tu esti fresh, da el, deja ii atarna coai3le, si triseaza"
La 30 de ani ii atârna ****? 30-35 de ani e floarea varstei la barbati pot avea ce femei vor ei.

"Macar nu esti minora cum era prostu alalalat pe aici" - ce il face prost? E cam aceeasi chestie si sa fi cu o femeie de 30 de ani la 21 de ani, e la fel de "imoral" sa-i fu ti Nevasta lu unu, doar ca nah, ca tip iti tii pliscul mic si nu zici nimic. Ca tipa e panarama pentru ca oricand poate destrama o familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa fie aceeasi chestie ma boule.
Tu compari un copil de 15 -16 ani, cu o femeie de 21 22 de ani? pai aia e la scoala, nici macar nu si-a inghitit galbenusu.
Doar ce a trecut de pubertate sau poate ca inca e la pubertate, vs o relatie femeie 21 de ani si barbat 30 de ani.
Ala de care zic, avea 22 de ani, si avea bucurii la adolescente de 15-16 ani.
Sa fim seriosi, e o diferenta totusi.
Ce treaba are ce am zis eu, cu faptul ca ai scris tu ca daca f2ti nevasta altuia ca e panarama? Habar n-am ce-ai vrut sa zici jur.
Nu mai tu stii ce ai vrut sa zici laughing

eu doar am zis ca ideal ar fi, ca sa se se bucure de "carne tare" de oameni de varsta ei, nu de "bosorogi" cand o sa ajungi la 30 de ani, si o sa te uiti inapoi cand aveai 19, atunci o sa vezi ca este o diferenta.
Ea daca acum umbla cu de-astia de 28 de ani, cand o sa aiba ea 28, no-o sa mai poata sa umble cu baieti de 19 ani.
De ce sa piarda pasul asta in viata, si sa sara direct la unu care se bucura si zice, Multumesc doamne ca mi-ai dat una de 19 ani si am putut sa o prostesc, ca e blana gagica, tinerica, "marimea xs", e perfect.
Pe cand ea, pierde, ca n-o sa mai traiasca nici o data anii astia happy
ala la 28 de ani, deja ii creste burta, nu mai are stamina cand alearga, cand face sex daca da de 2 ori din cwr, il ia transpiratiile, ca nu mai e ca la 19 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E cam acelasi rahat o fatã de 15-16 ani doreste doar sex experiente noi si nu are ce sa vada nimic de la un niste mucosi din clasele eiwinking
Pe când cel de 19-21 de ani a lu-at deja carnetul, o plimb a chestii trestii e win - win. Nu e un copil de gradinita e una care vrea sa "experimenteze"

Nu are ce "carne tare" e tânãr a tipa are 19 ani, poate avea orice tip de vârsta ei sa-i cada la picioare, vrea sa experimenteze sa vada daca ii iese si cu barbati care sunt cu familii sa vada daca e in putinta sa-i faca sa CEDEZE. Nu e de condamnat asa ceva, se intampla oricand si oriunde, e natural (asa e natura feminina sa vrea ce nu POATE avea).
Legat de relatii seriose, da aici iti dau dreptate, Dar poate nu vrea stii incã Este un floarea varstei ei, de ce ar vrea sa-si faca ceva serios de la vârsta asta? Sa-si piarda toatã tineretea intr-o relatie, extrem de plictisitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesti prostiilaughing
Vor sa experimenteze da nu cu mucosi.
Da ele ce sunt, nu tot mucoase?
Le place sa isi bata joc altii de ele laughing
Dragostea la varsta aia trebuie sa fie cu fluturasi in stomac, cu primul sarut cu alea cu alea.
Nu cu, hai fa sa ti-o bag, ))))
ce stie un copil de 16 ani daca face bine sau rau la varsta aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Primul sarut? rolling on the floor
CAnd te gandesti ca media de vârsta de facut sex e 13 ani. Am auzit si 10 laughing

De stiut stie, parintii e alta bubã.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, da umbla cu oameni de varsta lor, sau mai mari cu un an 2 maxim. Cel putin in cea mai mare parte a cazurilor.
Una e o fata de 13 ani care face sex cu un baiat de 14, si alta e cand o fata de 16 ani face sex cu unu de 22.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Subscriu

| ywar a răspuns:

Auzi, dar putulica nu i-ai vazut-o? Poate o are de tinichea sau de silicon si e mai deosebita de a unuia de 20 de ani, sa spunem. Data viitoare da-i pantalonasii jos si spune-i ca vrei sa-i speli la masina si cu ocazia asta il cunosti mai aproape de adevar.
Tine minte: Femeia care ridica coada, vrea pe jumatate sa intre dihorul in scorbura.