| RomFumSiVanilie a întrebat:

Buna`

as vrea sa ma ajutati intr-o problema: deci imi place de colegul meu de clasa, pana acum lui ii placea de mine. El e genul de tip ce se da la multe fete.
sincer ma excita teribil persoana >lui.:" [eu nu sunt genul de fata care sa nu fi avut prieten sau chestii de genu` dar cu el e altfel] ne-am sarutat de multe ori dar ultima data m`am simtit altfel adica el a inceput sa`mi puna mana pe fund si s`a excitat si imi venea sa il dezbrac! ce motive sa gasesc sa raman cat mai des cu el singura?

4 răspunsuri:
| Marya6329 a răspuns:

Fa ce simti...lasa'te ghidata de instinct, dar sa ai mare grija pup:*

| SmoKKe19 a răspuns:

Sa te duci pe la el sau el pe la tine, Folositi prezervativul! bafta

| RomFumSiVanilie explică:

Mentionez ca ultima data a fost azi!

| Ionutzy a răspuns:

Pai spune si tu ca iesiti la o prajitura sau faceti o vizita la mezeele din oras sau mergeti la un film sau niste prieteni de-ai tai sau ai lui. Funda?