| maddy_1722 a întrebat:

sunt madalina si sunt noua pe TPU.ro

mi-as dori sa fac cunostiinta cu cei care au deja cont aici!

Răspuns Câştigător
| zozolik...:x a răspuns:

Buna madalina! si eu sunt noua pe TPU.ro. iti urez un calduroz bun venit kiss

37 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Bine ai venit ce virsta ai?/ sper ca esti putin mai mare nu de 14 ani ca sincer m am saturar de copilasi care pun intrebari... mi as diri sa vb cu persoane care chiar ar dori sfaturi. te pup

luciana
| luciana a răspuns:

Te asteptam, de ce tocmai acum ai ajuns? ca de cand ai plecat de acasa ...hai ia adresa si scrii-ne iute! pa, pa, pa.

| LuS[z] a răspuns:

Salutare

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Intra pe chat acolo unde scrie iti faci prieteni pe chatul TPU si acolo poti sa'i cunosti mai binebig grin

| Cryssy a răspuns:

Salutare. Bine ai venit papusa.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Adevarul e ca trebuie sa ai tupeu, sa ne poti cunoaste pe toti! Bine ai venit.

| Silvia a răspuns:

Bine ai venit!
In legatura cu..."da fac cunostinta cu cei care au deja cont aici"...suntem 18.603big grin cu siguranta nu vei putea sa te imprietenesti cu totibig grin
Sper sa iti placa aicihappy big grin.

| Criiss16 a răspuns:

Hei bine ai venit!happy

| alexa a răspuns:

Buna buna...happyhappyhappy
eu sunt alexandra si. mi pare bine sa te cunosc... sper sa te integrezi cu bine pe aici si sa ramai mult timp :X:X:X

| Gabry a răspuns:

Salut Madalinahappy

| Haydee a răspuns:

Aici Haydee la dispozitia tawinking... daca ai nevoie de o pritena, confidenta, sau orice altceva ma bucur sa-ti fiu de foloslaughing
Eu una te primesc cu bratele inchise ( laughing ) si iti urez un calduros(sau ma rog, cum consideri tu...)

Bine aia aterizat pe Toti Pentru Tine... o am gresit era...Pentru Unu laughing

kiss

| Elly4all a răspuns:

Buna, sunt elena dar imi poti spune ellyhappy. ce sa-ti spun tie madalinathinking sper sa stai cat mai mult alaturi de noi si sa nu te plictisesti de TPU. bun venitkiss

| arysa a răspuns:

Bine ai venit >big grin

| anda_1885 a răspuns:

Sall si... bine ai venit.

| Diva a răspuns:

Bine ai venit pe TPU. Sper sa te simti bine aici. Bafta

| alma a răspuns:

Buna, bine ai venit pe TPU, sper sa-ti placa.Pa

| iulia_5454 a răspuns:

Buna! bine ai venit! sper sa iti placa pe aici, sa te putem ajuta de cate ori ai nevoie si sa ne putem baza pe ajutorul tau daca avem nevoie.

| faranume a răspuns:

Buna...
madalina
is incantata ca esti aici cu noihappy
succes p site:*:*:*

| M4RK a răspuns:

Esti binevenita >big grin

| Letytzy@ a răspuns:

Buna! Bine ai venit!kisskiss

| ubitzika a răspuns:

Buna madalinahappy bine ai venit ne bucuram sa avem pe cineva mai noi printre noi sper sa stai multa vreme cu noi te pwb bine ai venit:X:X::*:*happy

| Lor3naXD a răspuns:

Buna mada
bine ai venit pe TPU. pe mine ma cheama lorenabig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Bun venit tongue

| renault a răspuns:

Bine ai venit si i-mi pare bine de cunoastinta

| Kandy a răspuns:

Buna si bine ai venit kiss kiss! Eu sunt Andreea happyce sa-ti spun despre mine thinking imi place sa ma amuz (si pe seama mea cand e cazulhee hee, sa imi fac prieteni noi, imi place arta foto, sa scriu si...nu mai stiu big grin sper sa ne cunoastem cat mai bine kiss te pup kiss

| rebelutza4u a răspuns:

Buna madalina.

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Ciao Baw! Sunt Fuxy daca vrei sa ma cauti pe TPU, dar azi mi-am facut alt cont. Ceilalti utilizatori trebuie sa ma cunoasca. Nu stiu ce s-a intamplat cu celalalt. E ceva in neregula. Ma bucur sa te cunosc! Mai vorbim!

| lorely1308 a răspuns:

Buna, Madalina! Si eu sunt noua pe tpu.ro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit! iti asteptam intrebarile si raspunsurile cu mare nerabdare esti al 18.306-lea user.

Si pe mine ma cheama tot madalina happy sper sa ramai pe site cat mai mult happy