| deditza a întrebat:

sunt Nicky [Nicoleta]. vreau si eu niste sfaturi despre baieti. adica cum se poarta cand ma plac... cand nu. si mai multe detalii daca vreti sa-mi dati si mie sfaturi pe idul nicoletaconstantinof va ajtept cu drag dar fara tanpenii

7 răspunsuri:
| PrinD a răspuns:

Un baiat cand te place si nu iti spune asta, este atent cu tine, iti rade, te baga in seama, vrea sa petreaca cat mai mult timp cu tine, incearca sa-ti dea sfaturi, cand incepi sa vorbesti despre un baiat cu el, el nu va spune nimic si se va schimba, va deveni mai tacut, nu iti va raspunde imediat la o intrebare, se va certa cu tine. Cand nu te place, nu te baga in seama, te ocoleste. Sfat: daca tie iti place de un baiat, cel mai usor este sa ii spui, nu e nici o rusine in asta, si asa vei stii imediat daca te place si el. Daca ii spui unui baiat ca il placi, sau ca iti este drag, si el la randul lui te place, va fi foarte mandru de tine si foarte uimit de curajul tau, de sinceritatea ta, iti va acorda imediat incredere toatala, si poti deveni un sprijin pentru el. Deci nu pierde timpul incercand sa afli daca te place, spune-i tu ca il placi, iar daca el vrea sa profite de tine iti vei da seama imediat, daca te place si el, va face ce ti-am scris mai sus. Succes!

| PrinD a răspuns:

@kalibra21, cu numarul raspunsurilor tale castigatoare, nu cred ca esti in masura sa faci afirmatii de genu happy Iar daca totusi o faci, ai putea fi mai concret, sa-mi spui unde am gresit, eu sunt dispus sa invat, daca ai dreptate, toata stima! happy

| NickiMinaj a răspuns:

Ruda cu Ariel, cumva?

| WeaponGirl a răspuns:

*kalibra21
daaa? thinking mie nu mi se pare...are dreptate tongue
da-i tu un sfat mai bun la fata...sa te vad. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai,cand cineva te place,te iubeste,te respecta,te apara,tine cont de parerile tale,si nu cauta sa faca ceva, sau sa-ti impuna prin santaj sentimental, ceva ce tu nu-ti doresti.in general cauta un baiat care nu poate asocia frumusetii un limbaj vulgar.adica sa-ti spuna ca te iubeste dar sa vorbeasca cu; c.at,p.a,m.ie chestii de genul.ala e un prost.sau sa-ti spuna; daca nu stai; ma duc la alta, sau; te parasesc, sau daca nu vrei inseamna ca nu ma iubesti.sa ocolesti asemenea oameni.va fi greu dar pana la urma o sa apara si cel la care visezi.

| kalibra21 a răspuns:

PrinD esti praflaughing

| BulinăMovă a răspuns:

Toti baietii nu se comporta la fel daca plac o fata.Iti povestesc din experienta. De exemplu unuia atunci cand i-a placut de mine, mi-a spus in fata.Altul dadea semne clare ca ma place deoarece eram singura persoana cu care vorbea si o baga in seama. Iar actualului( pe care il plac si eu)...atunci cand place o fata minte.El de fel e mai timid si cand vine vorba de sarutat, spune ca are o prietena, si chestii de astea. happy