| NightWing a întrebat:

Nu stiu cum sa cuceresc o fata. Imi dati si mie niste sfaturi. Daca vreti sa vorbim mai in detaliu uitati idul meu nightwingpx

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Asta e singura chestie care nu se invata. Nu o inveti nici de la scoala, nici din carti, nici de la cineva (oricare ar fi el). Este ceva care vine din interiorul tau. O faci (daca o faci) numai pe baza calitatii tale de "barbat". Asa ca nu iti mai da id-ul, nu mai cere sfat de la nimeni; iar pe cele care le-ai primit deja ignora-le, ca mai rau te incurca.

| strengaritzza a răspuns:

O fata se cucereste cu gesturi, cuvinte frumoase. Nu sarii calul cand te intalnesti cu o fata, nu intrece masura. Nu fa gesturi care ar putea sa o supere.

| Anyta82 a răspuns:

Pai nici macar nu stim cati ani ai ca sa stim ce variante de cucerit iti dam big grin banuiesc ca esti micut ce sa zic incearca si tu cu cadouri i-ai un maimutzoi frumos culoare rosu sau roz afla ce isi doreste si cumpara-i sau invit-o direct la un suc la o terasa. daca esti timid nu faci nimic. aplica putin tupeu ca nu te omoara nimeni happy bafta

| alexnegruti a răspuns:

HEI stai liistit iti spu eu:
1.o Faci sa rida (fara glume)
2. spui replic siropoase ca de exemplu,, ai cumva o hrta pentru. ca ma pierd in ochi tai"
3.pari intresat de ce spune si o faci sa creada ca iti pasa
SI IN FINAL NR.
4.gaseste lucruri in comun si daca nu gasesti pur si simplu o intrebi pe ea din prima ce ii place si spui ca aia faci si tu in timpul liber ETC...